bonusy po ksw colosseum 2

Federacja przyznała bonusy po KSW Colosseum 2 i w sieci natychmiast rozgorzała dyskusja fanów! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 czerwca 2023

Federacja KSW tradycyjnie przyznała bonusy po gali. Specjalny materiał video z nazwiskami zwycięzców dodatkowej kasy pojawił się na oficjalnym profilu KSW na youtube. Nie trzeba było długo czekać by pod filmem rozgorzała dyskusja fanów, w sieci zawrzało.

Zwykle nie poruszamy tego typu tematów na łamach naszego portalu, ale tym razem postanowiliśmy zrobić mały wyjątek. Zamiast suchego posta na temat bonusów zajmiemy się komentarzami kibiców, którzy oglądali galę KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym lub w domowym zaciszu.

Bonusy za „nokaut wieczoru” powędrowały do Krzysztofa Głowackiego oraz Mameda Khalidova. Nagroda za „walkę wieczoru” trafiła w ręce Michała Materli i Radosława Paczuskiego. No i to właśnie bonus za najlepszą walkę wieczoru mocno zaskoczył kibiców.

Fani podkreślili, że nagroda mogła paść łupem Michała Materli, ale za „nokaut wieczoru” podobnie jak to było w przypadku Mameda czy „Główki” lub też za „występ wieczoru” (performance of the night), tego rodzaju bonusy rozdają inne organizacje MMA na świecie.

Który pojedynek określili mianem „walki wieczoru” kibice? W 90% komentarzy przewija się walka Roman Szymański vs. Valeriu Mircea 2. Świetna bitka na pełnym dystansie okraszona solidną porcją zwrotów akcji, które podrywały kibiców z miejsc. Część fanów zaznacza także, że na wyróżnienie w dalszej kolejności zasługiwali Leo Brichta i Maciej Kazieczko.

Ciężko się z fanami nie zgodzić tym bardziej, że przy organizacji wydarzenia za kilkanaście milionów złotych można było dorzucić te parę tysięcy dolarów i po prostu obdzielić nimi wszystkich zawodników, którzy na to zapracowali w okrągłej klatce w trakcie drugiego wydania Colosseum…

Kto waszym zdaniem zasłużył na bonus za walkę wieczoru?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
14
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments