KSW

Fani zachwyceni poziomem gali KSW 53: Reborn

Pinterest LinkedIn Tumblr

Fani MMA w Polsce są zachwyceni poziomem gali KSW 53: Reborn. Po wydarzeniu postanowiliśmy spytać naszych czytelników o to jak oceniają wydarzenie w szkolnej skali od 1 do 6. Wyciągając średnią z komentarzy na facebooku oraz sondy na youtube wychodzi 5+ i jasno wynika, że 85% ankietowanych ocenia galę na 5, 5+ lub 6.

Po raz pierwszy od dłuższego czasu próżno szukać 3 w komentarzach, nie wspominając o niższych ocenach, które w tym wypadku możemy podpiąć pod stwierdzenie – wyjątek potwierdza regułę. W sekcji komentarzy rzucił się w oczy powtarzający się wpis, w którym kilka osób stwierdziło, że gala KSW 53: Reborn była zdecydowanie lepsza od jubileuszowej gali KSW 50.

Wielu fanów zdecydowało się również wyjść poza skalę oceniając wydarzenie na 6+ lub 7, nie brakuje także stwierdzeń, że duet Kawulski i Lewandowski zorganizował „galę życia” i że „dawno nie było typowo sportowej gali”.

Na opinię fanów z pewnością wpływa fakt, że siedem z ośmiu walk skończyło się przed czasem, a jedyny pojedynek zakończony decyzją sędziów – Mańkowski vs. Wrzosek, stał na bardzo wysokim poziomie, był wyrównany i nie brakowało w nim zaciętości i parcia do przodu z obu stron.

Sporadycznie pojawiły się komentarze dotyczące słabszej dyspozycji Normana Parke’a i faktu, że zawodnik z Irlandii Północnej nie zrobił wagi jednak poza tym fani wystawili KSW wspaniałą laurkę. Teraz pozostaje nam liczyć na to, że gala KSW 54, na której zadebiutuje Izu Ugonoh będzie równie doskonała, no i oczywiście po cichu trzymamy kciuki za to by federacja KSW zdecydowała się na organizację gali w jakimś częściowo zadaszonym obiekcie – np. w jednym z amfiteatrów tak by na obiekcie mogli pojawić się kibice.

Comments are closed.