Droga do KSW Pudzianowski Khalidov

Droga do XTB KSW 77 – Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Starcie legend, do którego dojdzie podczas zbliżającej się gali w Gliwicach, będzie największą walką w historii organizacji KSW. Mariusz Pudzianowski zmierzy się w niej z Mamedem Khalidovem. Jak wyglądała droga obu zawodników do gali XTB KSW 77?

O tym pojedynku mówiło się od dawna. Po raz pierwszy jednak drogi dwóch największych gwiazd organizacji KSW przecięły się na poważnie w maju tego roku. Podczas gali KSW 70 Mariusz Pudzianowski wszedł do okrągłej klatki, by zmierzyć się w niej z Michałem Materlą i chociaż przez wielu był skazywany na przegraną, znokautował Materlę już w pierwszej rundzie pojedynku.

Po zwycięstwie padło pytanie o walkę z Mamedem. Mariusz przyznał, że jest otwarty na taką konfrontację, a wówczas do klatki wkroczył Khalidov i właśnie wtedy klamka zapadła.

Jest to niewątpliwie największa walka w historii KSW – mówi Martin Lewandowski, jeden z twórców organizacji. – Ikona kontra ikona. Wcześniej do tej walki nie mogło dojść, a później będzie to po prostu niemożliwe. Doświadczymy historycznej chwili.

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Rejestracja zajmuje minutę.

Mariusz ma już za sobą wygraną walkę z Michałem Materlą, prawdziwą legendą MMA w Polsce. Ma też na koncie bój z Łukaszem Jurkowskim, pierwszym turniejowym mistrzem organizacji. Do konfrontacji doszło w czerwcu zeszłego roku. Wówczas „Pudzian” brutalnie rozprawił się z popularnym „Jurasem”.  Dziś Mariusz jest na fali pięciu wygranych z rzędu i wydaje się być nie do zatrzymania.

Dawid pokonał Goliata, Kasparow Karpowa, a Douglas Tysona – mówi Maciej Kawulski, drugi twórca marki KSW. – Nie wiem, kto wygra w tym starciu, ale myślę, że będzie się o nim mówić równie długo.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4297

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0