oumar sy vs hasan mezhiev ksw 72

Droga do KSW 72: Oumar Sy i Hasan Mezhiev

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 lipca 2022

Gala KSW 72 przyniesie fanom ciekawą konfrontację dwóch niepokonanych zawodników kategorii półciężkiej. W boju tym Oumar Sy przywita debiutującego w okrągłej klatce Łotysza, Hasana Mezhieva.

Bilety na KSW 72 już w sprzedaży na ebilet.pl.

Oumar Sy zajmuje dziś trzecią pozycję wśród najlepszych zawodników wagi półciężkiej organizacji KSW. W okrągłej klatce zadebiutował w październiku roku 2021. Podczas gali KSW 64 zmierzył się z Adamem Tomasikiem. Polak, który wówczas również był jeszcze niepokonany, od początku ruszył do mocnego ataku, po którym spróbował przenieść walkę do parteru. Ostatecznie to jednak Oumar znalazł się z góry i zaczął rozbijać Tomasika. Po kilku potężnych ciosach młotkowych, które spadły na głowę Adama, sędzia zdecydował się wkroczyć i przerwać walkę.

Udany debiut Oumara w KSW był jego piątą zawodową konfrontacją. Zawodnik reprezentujący Francję przed walką w Polsce bił się na własnym podwórku, w Szwajcarii, Niemczech i Czechach. Po pokonaniu Tomasika stoczył kolejną walkę nad Loarą i dopisał do swojego rekordu szóstą wygraną w karierze. Co ciekawe, było to pierwsze zwycięstwo, które Oumar wywalczył na pełnym dystansie. Wcześniej Sy trzy razy nokautował, a dwa razy poddawał swoich rywali. Cztery razy zwyciężał już w pierwszej rundzie pojedynku.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4040

Zostaw ocenę
0
0