KSW

Droga do KSW 68: Rutkowski i Parnasse

Pinterest LinkedIn Tumblr

Walka o pas wagi piórkowej będzie starciem wieczoru nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 68. W boju tym mistrz Salahdine Parnasse zmierzy się z Danielem Rutkowskim, który spróbuje odebrać mu dzierżony tytuł.

Ostatnie bilety na sobotnie wydarzenie dostępne są na eBilet.pl

Transmisję z gali KSW 67 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. We wszystkich innych krajach, poza wymienionymi powyżej, transmisję z gali KSW 67 można oglądać w serwisie KSWTV.COM.

Salahdine Parnasse ostatni raz walczył w okrągłej klatce podczas gali KSW 65. Podczas tego wydarzenia doszło do wielkiego rewanżu Francuza z Danielem Torresem. W pierwszym boju Parnasse utracił mistrzowski tytuł, a pojedynek zakończył się nokautem już w początkowej fazie walki. Tym razem zawodnicy przewalczyli całe 25 minut i zafundowali sobie prawdziwe szachy w stójce. Co rusz pojawiały się potężne ciosy i kopnięcia, jednak obaj przetrwali ataki i żaden nie padł na matę. Ostatecznie więc starcie zakończyło się na kartach sędziowskich i Salahdine Parnasse odzyskał utracony tytuł. 

Przed ostatnim pojedynkiem Parnasse walczył z Filipem Pejiciem i w pięknym stylu poddał go w drugiej rundzie boju. Dla Francuza był to powrót na drogę zwycięstw po przegranej i utracie tytułu na rzecz Torresa. 

Pełny artykuł dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3881

Comments are closed.