KSW

Droga do KSW 68: Odzimkowski i Quinn

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podczas gali KSW 68 walczący przed własną publicznością Albert Odzimkowski przywita w okrągłej klatce debiutującego w niej Irlandczyka, Tommy Quinna.

Ostatnie kilka sztuk biletów na płycie dostępne na eBilet.pl. #VisitRadom

Hala widowiskowo-sportowa Radomskiego Centrum Sportu w dużej części wypełni się fanami Alberta Odzimkowskiego, który słynie z tego, że ma bardzo oddanych kibiców. Ich doping ma wspomóc w walce popularnego „Złotego”, który spróbuje zdobycie pierwszą wygraną w okrągłej klatce.

Albert Odzimkowski przeżywa trudniejszy okres w karierze. Radomianin jest po trzech przegranych z rzędu. W klatce KSW musiał uznać wyższość Michała Michalskiego, Christiana Eckerlina oraz Jasona Radcliffe’a.

Albert znany jest ze swojego widowiskowego stylu walki, co pokazał w debiucie dla KSW. Jego starcie z Michałem Michalskim zostało wybrane najlepszą walką wieczoru i nagrodzone bonusem. W drugim boju Albert dała bardzo wyrównany pojedynek, ale ostatecznie przegrał go na punkty, po niejednogłośnej decyzji sędziów. Trzecia konfrontacja zakończyła się dla Odzimkowskiego najszybciej, został w niej znokautowany.

Odzimkowski wchodząc do KSW był na fali trzech wygranych z rzędu. Od początku kariery stoczył siedemnaście pojedynków, z których jedenaście zakończyło się jego tryumfami. Co ciekawe, tylko dwie jego walki w karierze dotrwały do werdyktu sędziowskiego. Albert zawsze szuka skończeń przed czasem, co pokazał w trzech pojedynkach zakończonych nokautem i siedmiu wygranych przez poddanie.

Albert chce wrócić do wygrywania, szczególnie w sytuacji toczenia boju przed własnymi fanami. Spróbuje tego dokonać w pojedynku, w którym jego rywalem będzie Tommy Quinn.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3862

Comments are closed.