KSW

Droga do KSW 68: Kaczmarczyk i Domin

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podczas gali KSW 68 dojdzie do zderzenia dwóch utalentowanych zawodników młodego pokolenia – Patryk Kaczmarczyk zmierzy się w boju z Michałem Dominem.

Ostatnie kilka sztuk biletów na płycie dostępne na eBilet.pl. #VisitRadom

Patryk Kaczmarczyk wszedł do organizacji KSW w roku 2021. Były mistrz Armia Fight Night w debiucie zmierzył się z Michałem Sobiechem i wspólnie dali niezapomniane widowisko w klatce. Pojedynek był pełen zwrotów akcji, a emocje sięgały w nim zenitu. Ostatecznie bój zakończył się na kartach sędziowskich, a zwycięzcą został Kaczmarczyk. Obaj zawodnicy zostali nagrodzeni bonusem za walkę wieczoru gali KSW 60.

Kaczmarczyk zawalczył po raz drugi w okrągłej klatce na gali KSW 64 i zmierzył się z Robertem Ruchałą. Panowie spotkali się z sobą w klatce po raz drugi w karierze. W pierwszym starciu, do którego doszło w walce amatorskiej, to Kaczmarczyk był górą. W rewanżu Patryk postawił na stójkę, a Robert na walkę zapaśniczą. Ostatecznie jednak obaj pokazali się z dobrej strony w obu płaszczyznach, ale tym razem to Ruchała okazał się lepszy i wyszedł z boju jako zwycięzca. Dla Patryka była to pierwsza przegrana w karierze.

Teraz Patryk zapowiada powrót na drogę zwycięstw, a pomóc mu w tym może również lokalna publiczność. 23-latek z Radomia będzie bowiem niesiony dopingiem własnych kibiców i na tej fali emocji spróbuje pokonać Michała Domina.

Michał również ma za sobą dwie walki w organizacji KSW i również jedną z nich przegrał, a w jednej zwyciężył.

Domin zadebiutował w organizacji KSW w roku 2020. Podczas gali KSW 56 zmierzył się z Robertem Ruchałą. Pierwsza walka w okrągłej klatce nie poszła jednak po myśli Michała, który musiał w niej uznać wyższość rywala.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3857

Komentowanie niedostępne