Adam Tomasik Oumar Sy KSW 64

DROGA DO KSW 64 – ADAM TOMASIK I OUMAR SY

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 października 2021

Galę KSW 64 otworzy pojedynek dwóch debiutujących w okrągłej klatce zawodników, którzy są niepokonani i chcą przebojem wedrzeć się do kategorii półciężkiej największej polskiej organizacji. Adam Tomasik i Oumar Sy zderzą się z sobą już 23 października.

Bilety na galę KSW 64 już w sprzedaży na eBilet.pl

Adam Tomasik jest nie tylko zawodnikiem, ale również trenerem i założycielem klubu MMA Krosno. Sportami walki zajmuje się od dziecka. W swoim sportowym portfolio ma treningi judo, karate, jiu-jitsu, a w końcu MMA. Zanim zdecydował się na sprawdzenie swoich sił w zawodowym świecie mieszanych sztuk walki, bił się również amatorsko.

W roku 2017 Adam po raz pierwszy wszedł do klatki, aby stoczyć pojedynek zawodowy i błyskawicznie rozprawił się z Denisem Ogbolu poddając go w pierwszej minucie walki. Udany debiut odbył się pod skrzydłami organizacji Carpathian Warriors, gdzie Adam stoczył kolejne trzy boje.

Następna walka Adama również nie dotrwała do drugiej rundy. Tomasik tym razem jednak wygrał przez techniczny nokaut – odprawił rywala ciosami. Kilka miesięcy później zawodnik z Krosna dopisał do swojego rekordu drugie zwycięstwo przez poddanie.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3679

Zostaw ocenę
0
0