KSW 62 Tomasz Sarara vs. Tok

Droga do KSW 62 – Tomasz Sarara i Vladimir Tok

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 lipca 2021

Podczas gali KSW 62 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu w świecie mieszanych sztuk walki. Tomasz Sarara, świetny kickboxer, zmierzy się w okrągłej klatce z innym doświadczonym zawodnikiem wywodzącym się z tej formuły, Vladimirem Tokiem.

Uruchomiona została już sprzedaż dostępów do wydarzenia w serwisie KSWTV.comTransmisja z gali rozpocznie się o godzinie 20:00.

Transformacje do MMA zawodników kickboxingu, zapasów czy brazylijskiego jiu-jitsu nie są niczym nowym. Mieszane sztuki walki od dawna przyciągają do siebie najlepszych fighterów szukających nowych wyzwań i możliwości sprawdzenie się w innej formule. W lipcu w okrągłej klatce dwóch doświadczonych kickboxerów spróbuje swoich sił w największej europejskiej organizacji MMA. Dla Tomasza Sarary będzie to debiut w mieszanych sztukach walki, a dla Vladimira Toka drugie podejście do MMA.

Obaj panowie mieli okazję zmierzyć się z sobą w kickboxingu. Do ich walki doszło w Rosji w roku 2012. Wówczas z pojedynku jako zwycięzca wyszedł Tok, ale walka zakończyła się decyzją sędziowską, która wzbudziła kontrowersje. Teraz drogi Sarary i Toka ponownie się skrzyżują, ale już w zupełnie innej scenerii.

Tomasz Sarara jest dziś uważany za jednego z najlepszych polskich kickboxerów. Na swój status w tym sporcie pracował ponad dziesięć lat. Trudno zliczyć wszystkie tytuły jakie wywalczył w karierze. Wśród najważniejszych z nich znalazły się między innymi: tytuł amatorskiego i zawodowego mistrza Polski w różnych formułach kickboxingu, tytuł mistrza świata World Kickboxing Network, pas mistrzowski organizacji FEN, DSF i Celtic Gladiator.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3599

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments