KSW

Droga do KSW 60 – Aleksandar Ilić i Adrian Dudek

Pinterest LinkedIn Tumblr

Widowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilić, podczas gali KSW 60 przywita w okrągłej klatce debiutującego w niej Adriana Dudka.

Sprzedaż dostępów do wydarzenia w serwisie KSWTV.com.

Początkowo Ilić miał zawalczyć z Tomaszem Jakubcem, ale ten z powodu choroby był zmuszony do wycofania się z pojedynku. Jego miejsce zajął Adrian Dudek, autor jednego z najszybszych nokautów w historii polskiego MMA.

Aleksandar Ilić znany jest już kibicom KSW ze swojego widowiskowego stylu walki. Popularny „Joker” ma za sobą trzy starcia pod skrzydłami największej europejskiej marki MMA. Dwa razy musiał jednak uznać w nich wyższość przeciwników.

Ilić ostatni raz walczył podczas gali KSW 55. Zmierzył się wówczas z Michałem Materlą i chociaż początkowo szło mu bardzo dobrze, a Michał przeżywał trudniejsze chwile w boju, ostatecznie waleczne serce Polaka wzięło górę i Ilić musiał uznać wyższość rywala.

Wcześniej Aleksandar zmierzył się z Cezarym Kęsikiem. Walka rozpoczęła się od mocnej, stójkowej ofensywy, ale w końcu Polak wygrał z Iliciem poddając go w parterze.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3519

Comments are closed.