dricus du plessis porównał zarobki ksw i ufc

Dricus Du Plessis porównał zarobki – 'KSW dobrze płaci. Musiałem przyjąć finansowy regres’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2024

Dricus Du Plessis wystąpi w walce wieczoru gali UFC 297. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim były mistrz KSW porównał zarobki w polskiej organizacji do wypłat w UFC.

Dricus Du Plessis stoczy pojedynek o pas mistrzowski UFC. Afrykaner zmierzy się z Seanem Stricklandem w walce wieczoru gali UFC 297 w Toronto.

W wywiadzie udzielonym przed galą „Stillknocks” wspomniał o tym jak płaciła mu federacja KSW i jak wypadało to na tle oferty zaproponowanej przez najlepszą ligę MMA na świecie.

– Jeśli chodzi o EFC, zarobki tam były o wiele mniejsze. Pod względem wysokości kontraktu EFC nie może konkurować z KSW czy UFC. Ale tak, myślę, że mój pierwszy kontrakt z UFC był dwa razy mniejszy od tego w KSW. Tak było w dwóch pierwszych walkach.

Dricus Du Plessis kontynuował swą wypowiedź na temat zarobków.

– Była duża różnica. Było mi trudno zaakceptować początkowe warunki w UFC. Musiałem przyjąć finansowy regres w drodze po marzenie, jakim jest pas UFC. KSW naprawdę dobrze płaci. Każdy kto tam walczył, może czuć się szczęśliwy.

Transmisja z gali UFC 297 będzie dostępna na stronie legalnego bukmachera SUPERBET. Tak prezentują się kursy bukmacherskie na walkę Strickland vs Du Plessis.

TYPYKURSYBUKMACHER
Sean Strickland1.8SUPERBET
Dricus Du Plessis2.0SUPERBET
Zostaw ocenę
4
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments