Deontay Wilder Francis Ngannou PFL

Deontay Wilder zainteresowany dwiema walkami z Francisem Ngannou! Najpierw boks, później MMA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 czerwca 2023

Deontay Wilder wyraził chęć stoczenia dwóch walk z Francisem Ngannou. Pięściarz był gościem na gali PFL 4 gdzie pozytywnie wypowiedział się na temat potencjalnego debiutu w klatce! Co dokładnie powiedział Wilder?

Deontay Wilder to były mistrz świata WBC w kategorii ciężkiej. Amerykanin, który będzie świętował 38-urodziny w październiku był gościem studia w trakcie gali PFL 4 w Atlancie. W trakcie rozmowy z dziennikarzami i ekspertami został zapytany o ewentualny debiut w MMA.

Wilder który w przeszłości wyrażał chęć przejścia do MMA odniósł się do pytania w następujący sposób:

„To dobre pytanie, zastanawiałem się nad tym wielokrotnie. Nawet z Ngannou myśleliśmy o tym by zrobić to wspólnie. Zwykle bowiem widzi się zawodnika z MMA, który przechodzi do boksu i próbuje swoich sił w naszym sporcie, tymczasem nigdy nie widzi się pięściarzy wchodzących do klatki MMA, dlatego jestem gotów to zrobić bo wiem, że będzie to coś interesującego nie tylko dla fanów, ale także dla całej „rodziny” sportów walki.”

Jak dokładnie wyglądała rozmowa Wildera z Ngannou? „Bronze Bomber” zdradził co powiedział byłemu mistrzowi UFC w kategorii ciężkiej:

„Spytałem dlaczego nie przyjdziesz na moje podwórko, a jak załatwimy sprawę to ja spróbuję sił w twej dyscyplinie. Naprawdę szczerze jestem za takim rozwiązaniem. Rzeczy są wciąż do dogadania jednak ja widzę siebie w MMA i myślę, że ludzie byliby zaskoczeni tym jak wiele potrafię w tym sporcie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments