denis labryga uderzył kamila mindę podczas face offu clout mma 2

Denis Labryga uderzył Kamila Mindę podczas face-offu przed Clout MMA 2! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 października 2023

Denis Labryga uderzył Kamila Mindę podczas spotkania twarzą w twarz przed walką na gali Clout MMA 2. Do face-offu doszło w trakcie konferencji prasowej promującej wydarzenie, które odbędzie się 28 października w Płocku. Zobaczcie materiał video z tego zajścia.

Denis Labryga i Kamil Minda zmierzą się w klatce na gali Clout MMA 2. Pojedynek ten ogłoszono podczas oficjalnej konferencji prasowej przed galą w Płocku. Już wcześniej „obozy” obu zawodników podkreślały wzajemną antypatię, a w trakcie spotkania twarzą w twarz doszło do sporego zamieszania.

Kamil Minda, zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów ruszył do przodu tak by stanąć nie tyle twarzą w twarz, co czołem w czoło z oponentem. To najwyraźniej nie spodobało się Denisowi Labrydze, reprezentantowi WCA Team, który trafił krótkim prawym w głowę Mindy.

Wkrótce z pomocą ochrony udało się doprowadzić do ponownego spotkania twarzą w twarz obu fighterów i w tym wypadku było już spokojniej, choć było także widać, że podczas gali Clout MMA 2 w klatce można się spodziewać wszystkiego. Pojedynek Labryga vs. Minda zakontraktowano na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Labryga – Minda – bukmacherzy wystawili kursy

Całą galę Clout MMA 2 obstawicie u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy się zarejestrować, odebrać bonus i wypełnić pierwszy kupon. Bukmacherzy wystawili już kursy na walkę Denis Labryga vs. Kamil Minda.

Minimalnym faworytem tego pojedynku będzie Denis Labryga, na którego wygraną wystawiono kurs 1.65. Na zwycięstwo Kamila Mindy ustalono kurs 1.98.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments