Denis labryga odpowiada kamilowi mindzie

Denis Labryga odpowiada Kamilowi Mindzie: „Miałem cię za normalną postać sportową, ale jesteś zwykłym farmazonem”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 września 2023

Denis Labryga na łamach mediów społecznościowych odpowiedział na słowa Kamila Mindy. Labryga ma wyraźnie dość słów kierowanych w jego stronę przez zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów.

W ostatnich dniach Kamil Minda udzielił wielu wypowiedzi, w których wypowiadał się na temat Denisa Labrygi. Minda powiedział między innymi, że Labryga zaczepia słabszych od siebie i stał się pośmiewiskiem.

Teraz Denis Labryga na łamach swoich mediów społecznościowych odpowiedział na te zaczepki ze strony Mindy. Zawodnik WCA Team jest wyraźnie zdenerwowany tonem wypowiedzi reprezentanta Akademii Sportów Walki Wilanów. Co dokładnie powiedział Labryga?

Denis Labryga odpowiada Kamilowi Mindzie:

Denis Labryga odpowiedział na ostatnie wypowiedzi Kamila Mindy. Jak zawodnik WCA Team skomentował słowa fightera Akademii Sportów Walki Wilanów?

„Kamil Minda do Ciebie komunikat. Minda – pinda! Słuchaj Labryga nie dyga to po pierwsze, po drugie nie mieszając w to munduru żetonie, miałem Cię za normalną postać sportową, ale jesteś zwykłym farmazonem, który brnie na tym farmazonie. Przyjdzie czas i miejsce to ten cały wasz Wilanów roz*****. Będziecie podchodzić po kolei, będziemy się bić. Słuchaj się tam lepiej swojej szefowej Oknińskiej, która Cię tam trenuje i zawijajcie wroty. Jazda z wami.”

Kto wygrałby walkę Denis Labryga vs. Kamil Minda?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments