kamil minda na temat denisa labrygi szkoda mi go

Kamil Minda na temat Denisa Labrygi: „Szkoda mi tego chłopaka, zaczepia słabszych. Stał się pośmiewiskiem” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 września 2023

Kamil Minda zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów udzielił wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy Minda wypowiedział się między innymi na temat Denisa Labrygi, reprezentanta WCA Team. Minda uważa, że Labryga „zaczepia słabszych”.

Kamil Minda to zawodnik kategorii ciężkiej reprezentujący Akademię Sportów Walki Wilanów. Minda w trakcie kariery walczył na galach takich organizacji jak polskie: FEN i Babilon MMA, czy zagraniczne: Oktagon oraz RFA. Poza startami w MMA Minda pracował jako zawodowy żołnierz jednak od roku czasu jest na emeryturze i może się w pełni skupić na karierze MMA.

Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego udzielił wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy Minda skrytykował Denisa Labrygę, reprezentującego WCA Team.

Kamil Minda na temat Denisa Labrygi:

„Denis mistrz Polski w kickboxingu, mistrz Europy w K-1, mógłbym z nim zawalczyć bardzo fajne wyzwanie. Chłopak silny, wysoki no czemu nie. Tylko, że widzę jego podejście, ma takie czysto marketingowe podejście bo zaczepia tylko słabszych, ale teraz już stał się takim pośmiewiskiem. Szkoda mi tego chłopaka. To już się staje komedią i musi w końcu coś z tym zrobić. Podjąć konkretne wyzwania, a nie gania jakiś no nie wiem nawet jak to nazwać, nie freaków, ale amatorów, youtuberów. Denis zniża się do jego poziomu i się tam z nim wyzywa w internecie, myślę że to działa na jego niekorzyść.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments