Du Plessis vs. till darmowa walka

Darmowa walka od UFC: Dricus du Plessis vs. Darren Till [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 lipca 2023

Organizacja UFC przypomina walkę między Dricusem du Plessisem, a Darrenem Tillem. Free fight ma na celu promowanie występu Afrykanera na gali UFC 290. „Stillknocks” w Las Vegas zmierzy się z Robertem Whittakerem, nim dojdzie do tego starcia zobaczcie jaki przebieg miała walka Du Plessis vs. Till.

Dricus du Plessis powróci do octagonu organizacji UFC w najbliższą sobotę na gali UFC 290 w Las Vegas. Reprezentant RPA zmierzy się z Robertem Whittakerem, byłym mistrzem organizacji UFC w kategorii średniej. Pojedynek du Plessis vs. Whittaker jest oficjalnym eliminatorem do starcia o pas mistrzowski dywizji do 84 kilogramów.

Nim jednak dojdzie do potyczki du Plessisa z zawodnikiem z Australii przypomnijmy sobie jego walkę z Darrenem Tillem. Dricus walczył z Anglikiem 10 grudnia 2022 roku na gali UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev.

Gdzie oglądać UFC 290?

Galę UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 9 lipca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 9 lipca.

Data: 9 lipca, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 00:00, niedziela 9 lipca
Start transmisji z karty głównej: 4:00, niedziela 9 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Darmowa walka od UFC: Dricus Du Plessis vs. Darren Till

https://www.youtube.com/watch?v=azp-7q_eaAM
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments