daniel tarchila sprawdzi się z kolejnym polakiem na ksw 94

Daniel Tarchila sprawdzi się z kolejnym Polakiem na XTB KSW 94

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 marca 2024

Daniel Tarchila walczył już z Wojciechem Kazieczko i Patrykiem Kaczmarczykiem. Utalentowany Mołdawianin na gali KSW 94 zmierzy się z Dawidem Karetą.

Do karty walk gali XTB KSW 94 dodany został pojedynek perspektywicznych zawodników młodego pokolenia. 20-letni talent z Mołdawii Daniel Tărchila (7-2) zmierzy się z mającym za sobą świetny debiut w KSWDawidem Karetą (5-3). Pojedynek w kategorii piórkowej odbędzie 11 maja w ERGO ARENIE.

Zaledwie dwudziestoletni Daniel Tărchilă ma za sobą trzy walki w organizacji KSW. W okrągłej klatce pojawił się po raz pierwszy w marcu 2023 roku i w ładnym stylu pokonał Wojciecha Kazieczkę. W drugiej walce zmierzył się z Patrykiem Kaczmarczykiem, ale po świetny, wyrównanym pojedynku, przegrał na punkty. Ostatni raz walczył podczas XTB KSW 88 i szybko poddał Vladyslava Falbiychuka.

Mołdawianin do dziś stoczył dziewięć walk, z których siedem wygrał. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa przez nokaut i trzy przez poddanie. Przed wejściem do KSW Daniel rywalizował w Mołdawii, Bułgarii, Rumunii i Serbii.

Dawid Kareta ma za sobą udany debiut w okrągłej klatce. Podczas gali KSW 87 już w pierwszej rundzie znokautował Josefa Štummera. Kareta rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2017. Do tej pory stoczył osiem pojedynków, z których pięć wygrał.

Reprezentant klubu Octagon Team Cieszyn wywodzi się z judo i jiu-jitsu, ale ma też na swoim koncie stoczonych kilkadziesiąt pojedynków w amatorskim MMA i jest wielokrotnym medalistą takich zawodów. Zdobył między innymi złoty medal Mistrzostw Polski 2020 Amatorskiej Ligi MMA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments