Dana White zobaczył bójkę z udziałem Diaza! „Głowa tego typa odbiła się, jak…” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Ostatnie ekscesy Nate’a Diaza szybko obiegły Internet. Trafiły też oczywiście do byłego szefa Amerykanina, Dany White’a.

Młodszy z popularnego stocktońskiego duetu zakończył we wrześniu ubiegłego roku swoją 15-letnią przygodę z UFC. W dotychczas ostatnim starciu w MMA spotkał się z Tonym Fergusonem, którego poddał w 4. odsłonie. Trochę czasu minęło, nim ogłoszono co dalej z Natem. Ostatecznie, zgodnie z przewidywaniami, potwierdzono iż zadebiutuje on w bokserskim ringu przeciwko Jake’owi Paulowi.

Diaz w miniony weekend pojawił się w Nowym Orleanie, gdzie na gali Misfits Boxing 6 wspierał swojego bliskiego przyjaciela i klubowego kolegę, Chrisa Avilę. Stocktończyk nie obejrzał całego wydarzenia, gdyż po awanturze z jednym z celebrytów został wyprowadzony przez ochronę. Niedługo później miał miejsce kolejny incydent z udziałem Nate’a.

Brał on bowiem udział w bójce ulicznej, podczas której udusił przypadkowego mężczyznę gilotyną. Nagranie z tego zdarzenia szybko obiegło Internet i trafiło też do byłego pracodawcy Diaza, Dany White’a. Prezydent UFC grał w karty, gdy ktoś przy stole pokazał mu wideo z udziałem Stocktończyka.

Ktoś przy stoliku zasugerował mu, że owym mężczyzną był Logan Paul, brat najbliższego oponenta Nate’a. Szybko wyjaśniło się oczywiście, że było to pomyłką. Po reakcji Dany widać, że nie był jednak specjalnie zaskoczony incydentem z udziałem Diaza.

„Znokautował go! Kimkolwiek jest ten gość odpłynął. Głowa tego typa odbiła się, jak p***dolona piłka do kosza. To nie Logan Paul, ten gość jest za chudy. Gość dostanie pozew, jak sk***wysyn…”

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs Diaz

Walkę Jake Paul vs. Nate Diaz obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy pierwsze zakłady zagrasz BEZ RYZYKA.

Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments