Nate Diaz wziął udział w kolejnej bójce! Udusił przypadkowego mężczyznę! (VIDEO)

S
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2023

Miniony weekend był intensywny dla wszystkich kibiców sportów walki. Podobnie było w przypadku byłej gwiazdy UFC, Nate’a Diaza, który oprócz awantury na gali Misfits Boxing 6 wdał się też w bójkę na ulicy!

O wspominanej sytuacji więcej pisaliśmy TUTJA -> Nate Diaz wszczął awanturę na gali Misfits Boxing 6! [VIDEO]. W skrócie, młodszy ze słynnego stocktońskiego duetu pojawił się w Nowym Orleanie, gdzie dopingował swojego bliskiego przyjaciela i klubowego kolegę, Chrisa Avilę. Za nimi siedział Chase DeMoor, futbolista i celebryta znany z programów reality show. Przekrzykiwał on Nate’a i jego ekipę, za co oberwało mu się butelką.

Okazuje się, że nie był to jedyny incydent z udziałem Diaza. Internet obiegło wideo, na którym była gwiazda UFC bierze udział w ulicznej bójce i łapie w ciasne duszenie stojącego przed nim mężczyznę. Po chwili słychać okrzyki „Przestań, przestań!„, ale równie dobrze kierowane one mogły być do wszystkich uczestników sytuacji. Nate puścił jednak duszonego osobnika, który padł jak długi na chodnik!

Diaz kolejny pojedynek stoczy już 5 sierpnia, kiedy to w Dallas w stanie Teksas zmierzy się z Jakiem Paulem. Stocktończyk jest przekonany, że będzie kolejnym po Tommym Furym, który pokona YouTubera. O ile „The Problem Child” nie musi się martwić o próby duszenia ze strony byłej gwiazdy UFC, o tyle jej ostatnie zachowania pokazuje, że ich konferencje prasowe mogą być naprawdę ciekawe!

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs Diaz

Walkę Jake Paul vs. Nate Diaz obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy pierwsze zakłady zagrasz BEZ RYZYKA.

Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments