Nate Diaz zadyma Misfits Boxing

Nate Diaz wszczął awanturę na gali Misfits Boxing 6! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

Nate Diaz pojawił się na gali Misfits Boxing 6 by dopingować swojego klubowego kolegę i przyjaciela Chrisa Avilę, który walczył w co-main evencie gali. Jak się okazało młodszy z braci Diaz został usunięty z hali przez ochronę po tym jak wszczął awanturę!

Nate Diaz i latająca butelka, brzmi znajomo? Fani zapewne dobrze pamiętają sytuację, w której na konferencji przed galą UFC 202 Nate rzucił butelką w Conora McGregora. Amerykanin najwyraźniej lubi w ten sposób prowokować rywali, gdyż podobna akcja miała miejsce w październiku kiedy wszczął zadymę między swoim teamem, a ekipą Jake’a Paula. Youtuber i celebryta zapamiętał Nate’owi tę akcję na tyle, że zdecydował się podjąć rękawicę i stoczyć bokserski pojedynek z Diazem. Jake Paul vs. Nate Diaz! „5 sierpnia pogrzeb Nate’a, wyślemy go w trumnie do Dany White’a.”

Co wydarzyło się na gali Misfits Boxing 6? Nate Diaz wraz z pozostałymi sparingpartnerami oklaskiwali kolegę i głośno mu kibicowali. Siedzący z tyłu Chase de Moor, gwiazdor reality show zaczął rzucać obelgi i przekrzykiwać Diaza i spółkę. To najwyraźniej rozwścieczyło Nate’a, który długo się nie zastanawiał, chwycił za butelkę z wodą i cisnął nią w de Moora. Poniższe nagranie przedstawia cały chaos jaki wybuchł po tym, gdy Nate Diaz wszczął awanturę.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments