dana white sięgnie po gwiazdy bellatora

Dana White sięgnie po gwiazdy Bellatora?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 października 2023

Dana White został zapytany o dwie gwiazdy organizacji Bellator. Jeden z zawodników nie posiada aktualnie ważnego kontraktu natomiast drugi jest aktualnym mistrzem Bellatora. Czy Dana White zakontraktuje dwa wielkie nazwiska by wzmocnić UFC?

Na konferencji prasowej po gali UFC 294 Dana White został zapytany o aktualną sytuację organizacji Bellator. Z tym pytaniem związane były także dwa nazwiska. Mowa tu o wielkich gwiazdach organizacji Bellator.

Michael Page przez wiele lat dawał fanom wielkie emocje tocząc efektowne boje w klatce organizacji Bellator. Aktualnie „Venom” jest wolnym zawodnikiem i jest otwarty na negocjacje z innymi organizacjami.

Drugim wymienionym przez reporterów nazwiskiem jest Vadim Nemkov, czyli mistrz organizacji Bellator w kategorii półciężkiej. Mocny Rosjanin z teamu legendarnego Fedora Emelianenko, rozbił wszystkich możliwych rywali i zapowiedział, że przechodzi do kategorii ciężkiej.

Nemkov zapewne miał taki plan wiedząc, że jest związany długą umową kontraktową z Bellatorem jednak warto pamiętać, że aktualnie ważą się losy tej organizacji i niewykluczone, że zostanie ona sprzedana jednemu z posiadaczy klubów NFL, połączy się z PFL lub nawet upadnie.

Dana White zakontraktuje gwiazdy Bellatora

Dana White odpowiedział na dwa pytania dotyczące Michaela Page’a oraz Vadima Nemkova. Prezes organizacji UFC wydaje się być optymistycznie nastawiony do angażu obu zawodników.

„Michael Page? Tak jesteśmy nim zainteresowani, on również. Co do Vadima Nemkova, czy Bellator już się zamknął? Robią ostatnią galę w przyszłym miesiącu? Brzmi dobrze, zobaczymy co stanie się z Bellatorem, kto gdzie trafi.”

Jak widać Dana nie śledzi dokładnie sytuacji konkurencyjnej organizacji jednak bez wątpienia zdaje sobie sprawę z potencjału sportowego i marketingowego obu zawodników. Niewykluczone zatem, że wkrótce dowiemy się więcej na ten temat, zwłaszcza jeśli będzie znana dokładna przyszłość Bellatora.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments