dana white o karolinie kowalkiewicz jest wspaniałą osobą

Dana White o Karolinie Kowalkiewicz: „Jest wspaniałą osobą. Widzieć jak wraca w takim stylu to świetna sprawa.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 października 2023

Dana White na konferencji prasowej po gali UFC Vegas 80 został zapytany o wygraną Karoliny Kowalkiewicz. Szef organizacji UFC jest pod wrażeniem tego w jaki sposób Polka prezentuje się w ostatnich pojedynkach.

Dana White dyrektor zarządzający organizacji UFC podczas konferencji prasowej po gali UFC Vegas 80 został zapytany o Karolinę Kowalkiewicz. Polka wygrała z Dianą Belbitą i zanotowała czwarte kolejne zwycięstwo. Dedykowany artykuł na temat zwycięstwa zawodniczki American Top Team znajdziecie tutaj. Karolina Kowalkiewicz pokonała Dianę Belbitę.

Dana White o Karolinie Kowalkiewicz:

Dana White w bardzo miłych słowach odpowiedział na pytanie dziennikarza dotyczące reprezentantki Polski. Oto co szef najlepszej ligi MMA na świecie powiedział na temat Karoliny Kowalkiewicz.

„Nie no, to jest niesamowite. Nawet nie będę wspominał jak wspaniałą osobą ona jest prywatnie. Widzieć to jak ktoś wraca po serii 5 porażek w takim stylu to świetna sprawa. Oczywiście nie wiem jak długo ona planuje walczyć, co jeszcze chciałaby osiągnąć w tym sporcie zwłaszcza, że staje się coraz starsza. Natomiast… tak bardzo ją lubię i jestem szczęśliwy widząc jak odnosi sukcesy.”

Wydarzenia organizowane przez UFC możesz oglądać na eFortuna.pl. Zarejestruj konto na stronie legalnego polskiego bukmachera i skorzystaj z promocji dla nowych użytkowników. Oglądaj gale UFC za darmo tutaj.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments