Irlandczyk McGregor

Conor McGregor dołączył do grona testowanych zawodników. USADA potwierdza!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 maja 2023

Conor McGregor został zapytany o to czy wróci do grona zawodników testowanych przez Amerykańską Agencję Antydopingową. Irlandczyk wypowiedział się na ten temat zaznaczając, że sprawa jest załatwiona, a USADA potwierdziła, że doszło do kontaktu z zawodnikiem.

W ostatnim okresie znacznie ucichła sprawa powrotu Conora McGregora do puli zawodników UFC testowanych przez Amerykańską Agencję Antydopingową. Okazało się, że praca „lubi” ciszę i zarówno Irlandczyk jak i USADA potwierdzili, że Conor wkrótce ponownie dołączy do grona zawodników testowanych na obecność niedozwolonych środków w organizmie.

Odpowiadając dziennikarzom na pytanie Conor powiedział:

„Wszystko załatwione, do końca roku na pewno wrócę do octagonu i stoczę pojedynek. Przygotowuję się i jestem gotowy do walki. Termin zostanie zaanonsowany w The Ultimate Fighter. Nim program dobiegnie końca poznacie datę mojego powrotu do octagonu.”

USADA, która wcześniej mocno krytykowała McGregora za brak kontaktu z agencją teraz wydała pozytywne oświadczenie na temat powrotu Conora do grona testowanych fighterów:

„Ostatnio byliśmy w stałym kontakcie z Conorem McGregorem i oczekujemy na dokumenty, po których otrzymaniu włączymy go ponownie do grona testowanych zawodników. Przypominamy, że McGregor podobnie jak inni zawodnicy powracający z emerytury będzie musiał być testowany przez pół roku i otrzymać co najmniej dwa negatywne wyniki z pobranych próbek. Zasada ta została przez agencją wprowadzona po to, aby mieć pewność, że zawodnicy są traktowani sprawiedliwie.”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments