Konferencja prasowa Clout MMA transmisja

Clout MMA – Konferencja: Kiedy i o której transmisja?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lipca 2023

Clout MMA zorganizuje pierwszą konferencję przed premierową galą, która odbędzie się 5 sierpnia. Kiedy i o której odbędzie się transmisja z konferencji prasowej? Kto pojawi się na wydarzeniu?

W ostatnich dniach nowopowstała organizacja CLOUT MMA ogłosiła kilka zestawień z udziałem rozpoznawalnych postaci polskiej sceny MMA. Zaanonsowano następujące pojedynki: Andrzej Fonfara vs. Marcin NajmanDenis Labryga vs. Dawid Załęcki oraz Tomasz Sarara vs. Jay Silva.

Już jutro odbędzie się pierwsza konferencja, na której dojdzie nie tylko do odpowiedzi zawodników na pytania dziennikarzy, lecz także do pierwszych spotkań twarzą w twarz. Zawodnicy staną oko w oko i podgrzeją temperaturę przed sierpniową galą. Na konferencji pojawią się także „medialne twarze” organizacji czyli Sławomir Peszko oraz Lexy, z którymi odbędzie się sesja meet & greet.

Organizacja zapowiada kilka niespodzianek oraz ogłoszenia kolejnych nazwisk uczestników gali. Szykują się zatem niesamowite emocje. Przedstawiamy szczegóły dotyczące pierwszej konferencji przed galą Clout MMA.

Clout MMA – Konferencja: Kiedy i o której transmisja?

Pierwsza konferencja promująca galę Clout MMA odbędzie się w środę 12 lipca o godzinie 20:00. Transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale organizacji na platformie youtube.

Data: Środa, 12 lipca
Godzina: 20:00
Transmisja: Clout MMA, kanał youtube
Lokalizacja: Studio Polsatu
Zawodnicy: Andrzej Fonfara, Marcin Najman, Denis Labryga, Dawid Załęcki, Tomasz Sarara

Clout MMA: Najman vs Fonfara – Kursy bukmacherskie

Kartę walk Clout MMA 1 możecie obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Grając za dowolną stawkę jakiekolwiek zdarzenie otrzymacie też dostęp do Fortuna TV, gdzie transmitowane na żywo są liczne rozgrywki sportowe.

Nowi użytkownicy na start otrzymają szereg bonusów. Darmowe 20 zł wpadnie na konto za samą rejestrację, a kolejnych 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady, kolejno za 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie BEZ RYZYKA! To znaczy, że w przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto!

Clout MMA: Sarara vs. Silva – kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA możecie obstawić za pośrednictwem strony internetowej legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy otworzyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy eFortuna.pl mogą liczyć na szereg znakomitych bonusów: darmowe 20 zł na start i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady, za kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie bez ryzyka!

Bukmacherzy wskazali swojego faworyta, nie ma tutaj żadnego zaskoczenia, gdyż jest nim Tomasz Sarara. Dokładne kursy na walkę Sarara vs. Silva:

Clout MMA: Labryga vs. Załęcki – kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA możecie obstawić za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy otworzyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy eFortuna.pl mogą liczyć na szereg znakomitych bonusów: darmowe 20 zł na start i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady, za kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie bez ryzyka!

Bukmacherzy wskazali swojego faworyta, nie ma tutaj żadnego zaskoczenia, gdyż jest nim Denis Labryga. Dokładne kursy na walkę Labryga vs. Załęcki:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments