clout mma 2 daniel omielańczuk pokonał denisa załęckiego dyskwalifikacja

Clout MMA 2: Daniel Omielańczuk pokonał Denisa Załęckiego po dyskwalifikacji. Załęcki wyszedł z klatki!

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 29 października 2023

W walce wieczoru gali Clout MMA 2 zmierzyli się Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki. Walka odbyła się na zasadach bokserskich. Kto wygrał walkę wieczoru gali Clout MMA 2? Jaki był wynik walki Omielańczuk vs. Załęcki?

Po wielu miesiącach przyszedł czas na rozwiązanie konfliktu. W main evencie gali Clout MMA 2 zmierzyli się Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki. Weteran organizacji UFC, ACA i KSW był wielkim faworytem walki wieczoru gali Clout MMA 2.

Załęcki wielokrotnie się odgrażał, a korzystając z możliwych okazji starał się czy to fizycznie czy słownie atakować Omielańczuka. Daniel nie pozostawał dłużny dzięki czemu zawodnicy zdołali zbudować napięcie i nakręcić hype na ten pojedynek.

Jakim wynikiem zakończyła się walka Omielańczuk vs. Załęcki? Kto wygrał walkę wieczoru gali Clout MMA 2?

Clout MMA 2: Omielańczuk vs. Załęcki – relacja, wynik

Daniel Omielańczuk trafia lewym na który Denis Załęcki odpowiedział lewym. Kilka krótkich ciosów Daniela. Dobry lewy Załęckiego. Mocny prawy Załęckiego. Daniel Omielańczuk stara się zepchnąć Załęckiego na siatkę. Bad Boy rozpuścił ręce i wyprowadził dwa potężne ciosy, które przecięły powietrze. Stopujące ciosy z obu stron. Omielańczuk atakuje korpus oponenta pod siatką. Daniel Omielańczuk wchodzi ciosami najpierw podbródkowym, a następnie ciosem na korpus Załęcki pada na deski. Omielańczuk wyprowadza jeden niepotrzebny cios w głowę leżącego Załęckiego. Interwencja lekarza i cutmena. Sędzia Bońkowski odejmuje punkt Załęckiemu. Wznawiamy walkę, koniec pierwszej rundy.

Rozpoczynamy drugą odsłonę. Daniel Omielańczuk wchodzi w Załęckiego ciosami. Denis Załęcki chciał wejść w nogi Daniela Omielańczuka. Zawodnik WCA trafia. Daniel Omielańczuk trafia i Załęcki siedzi na macie. Po chwili powtórka i kolejne liczenie Załęckiego. Denis Załęcki kopnął Daniela Omielańczuka! Sędzia Bońkowski odejmuje punkt Załęckiemu. Pod koniec drugiej rundy Załęcki ponownie dwa razy na deski.

Denis Załęcki wchodzi w nogi Daniela Omielańczuka, a ten trafia rywala ciosem. Załęcki siedzi na macie. Niespodziewanie Daniel ma odjęty punkt. Załęcki także otrzymuje punkt ujemny. Daniel Omielańczuk kolejny raz trafia Załęckiego. Ten ucieka jednak zawodnik WCA trafia ponownie. Kibice gwiżdżą na zachowanie Załęckiego, który uderzył Daniela Omielańczuka po przerwaniu. Mamy zmianę zasad i pojedynek będzie toczony dalej w MMA. Denis Załęcki wyszedł z klatki.

Daniel Omielańczuk pokonał Denisa Załęckiego – dyskwalifikacja Załęckiego, który odmówił kontynuowania walki.

Sprawdź inne wywiady po Clout MMA 2:

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
8 miesięcy temu

Brawo brawo Denis twardzielu, identyko grypser jak ten drugi Denis kozaki wstyd dziewuchy

Penis
8 miesięcy temu

Penis znowu dałeś supy