Charles Oliveira: „Moja walka z Dustinem Poirierem może zachęcić Khabiba do powrotu”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 stycznia 2021

Charles Oliveira w rozmowie z dziennikarzami powiedział, że mocno szanuje Khabiba Nurmagomedova jednak liczy na to, że zdoła zachęcić Dagestańczyka do powrotu. Brazylijczyk ma na to ciekawy pomysł:

„Ja kontra Poirier, to jest walka do zakontraktowania. Sam Dustin powiedział, że interesuje go starcie ze mną. Mam na koncie osiem kolejnych zwycięstw i nie bawię się w skoki między kategoriami wagowymi, on o tym dobrze wie. Nie ma dla nas obu żadnych innych rywali, ani opcji. Dali mi walkę z Fergusonem i widzieliście co z nim zrobiłem. Poirier dostał walkę z McGregorem, wszyscy wiemy jak ważny jest Irlandczyk dla UFC, a jednak to Amerykanin wygrał. Michael Chandler jest świetnym gościem, był mistrzem Bellatora i pomógł zbudować tą organizację jednak w UFC ma zaledwie jeden pojedynek na koncie, wszystko przed nim.
Myślę, że moja wygrana w starciu z Poirierem może zachęcić Khabiba do powrotu. Pamiętam jednak, że przysięgał na grób ojca, więc to mało prawdopodobne, że Nurmagomedov kiedykolwiek wróci do UFC.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments