ufc 294 main event co main

Chael Sonnen zdradził main event i co-main event gali UFC 294 w Abu Dhabi!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2023

Chael Sonnen był niedawno gościem Ariela Helwaniego w programie MMA Hour. „Gangster z Oregonu” w trakcie rozmowy z kanadyjskim dziennikarzem ujawnił zakulisowe informacje na temat main eventu oraz co-main eventu gali UFC 294 w Abu Dhabi!

Chael Sonnen nie ukrywał swej wiedzy i chętnie zdradził kto zawalczy w main evencie oraz co-main evencie gali UFC 294 w Abu Dhabi. To wydarzenie odbędzie się 21 października, a karta walk ma być mocno dopakowana topowymi nazwiskami.

„Według tego co słyszałem Khamzat ma walczyć z Paulo Costą. Nawet mają ustaloną datę pojedynku, będzie to walka w Abu Dhabi. Będzie to co-main event tego wydarzenia zakontraktowany na 3 rundy. W walce wieczoru zobaczymy natomiast Islama Makhacheva. Islam będzie walczył ze zwycięzcą pojedynku Charles Oliveira vs. Beneil Dariush, czyli walki do której dojdzie za jakieś 3 tygodnie. Póki co nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, mam nadzieję że nie wyjawiłem jakieś wielkiej tajemnicy, cóż nikomu nie przysięgałem, że zachowam tę informację dla siebie.”

Według Sonnena w main evencie zobaczymy albo walkę rewanżową Makhacheva z Oliveirą, albo pojedynek Islama z Dariushem, wszystko będzie zależało od tego kto wygra na UFC 288. Jako co-main event Sonnen wskazał starcie Khamzata Chimaeva z Paulo Costą, co zapewne też jest bliskie prawdy, gdyż dziewczyna, a zarazem managerka Brazylijczyka ostatnio wspominała, że UFC skłania się ku temu by Paulo stoczył pojedynek w Abu Dhabi.

Zostaw ocenę
0
0