Chael Sonnen o Jonesie

Chael Sonnen uważa, że Jon Jones ukrywa kontuzję!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 marca 2023

Chael Sonnen, były pretendent do pasa mistrzowskiego organizacji UFC, a zarazem były rywal Jona Jonesa uważa, że Jon ukrywa kontuzję! Z jakiego powodu takie wnioski wysnuł „Gangster z Oregonu”?

Chael Sonnen aktualnie pracuje jako ekspert przy galach organizacji Bellator. Zawodnik z Oregonu prowadzi także swój kanał na youtube i aktywnie udziela się na twitterze. To właśnie wpis Sonnena na drugiej z platform przyciągnął uwagę fanów MMA na całym świecie.

Były pretendent do pasów mistrzowskich UFC w kategorii średniej i półciężkiej uważa, że Jon Jones ukrywa kontuzję! W jaki sposób Sonnen doszedł do takich wniosków?

„Obejrzałem dwa odcinku z cyklu Embedded. Kości i stawy Jona muszą być bardzo słabe ponieważ w obu odcinkach widzimy go na basenie. Treningi na basenie mają mały wpływ na formę zawodnika i służą kontuzjowanym zawodnikom do regeneracji.”

Co sądzicie o tej opinii Chaela? Myślicie, że w wypowiedzi Sonnena może być ziarnko prawdy?

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 285?

Galę UFC 285 obstawisz i obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dla nowych użytkowników Fortuna przygotowała specjalny bonus. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Do tego aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Wyjątkowo na walkę Mateusza Gamrota bukmacher oferuje kolejną promocję! Zasady są banalne. Po założeniu konta zrób depozyt na kwotę min. 30 zł. Następnie postaw pierwszy kupon na zwycięstwo Polaka za min. 2 zł, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus 200 zł!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0