Sonnen o walce Hill vs Pereira

Chael Sonnen: „Nie ma nic interesującego w walce Jamahal Hill vs. Alex Pereira”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 kwietnia 2023

Chael Sonnen skomentował ostatnie wydarzenia w kategorii średniej oraz wypowiedział się na temat decyzji Alexa Pereiry o przejściu do wyższej kategorii wagowej. Co na temat proponowanych zestawień sądzi były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC?

Na gali UFC 287 Alex Pereira padł na deski po ciosach Israela Adesanyi i stracił pas mistrzowski kategorii średniej. Po tym pojedynku „Poatan” zapowiedział, że kolejną walkę stoczy w kategorii półciężkiej. Nie powiedział czy przenosi się do tej dywizji na stałe jednak zaznaczył, że na pewno kolejny występ odbędzie się w dywizji do 93 kilogramów.

Sprawę skomentował Chael Sonnen, który jest głośnym zwolennikiem kolejnego starcia Pereiry z Adesanyą. Oto w jaki sposób „Gangster z Oregonu” skomentował sprawę:

„Czy Pereira może od razu stoczyć walkę o pas mistrzowski? W dywizji, w której mistrz tak naprawdę nic nie wykreował? Jamahal Hill nie ma żadnego konfliktu, ani żadnej rywalizacji z innym zawodnikiem. To nie tak, że Pereira przejdzie wyżej i nagle dojdzie do eskalacji konfliktu. To jest po prostu suche, nie ma nic interesującego w walce Jamahal Hill vs. Alex Pereira. Nie chcę brzmieć jak dupek, ale taka jest prawda, po prostu jest to opcja do promotora do zestawienia natomiast jest to także ciężka walka do sprzedania i zareklamowania. To byłoby głupie, posłuchajcie jak to wytłumaczycie? Facet, który padł na matę po ciężkim nokaucie wybudza się z niego i dostaje kontrakt do podpisania na walkę mistrzowską w wyższej dywizji? To by było dziwne.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments