bukmacherzy wystawili kursy na walkę bartosiński vs grzebyk 2

Bukmacherzy wystawili kursy na walkę Bartosiński vs Grzebyk 2. Wielki faworyt rewanżu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 marca 2024

Bukmacherzy wystawili kursy na rewanżowe starcie Adriana Bartosińskiego z Andrzejem Grzebykiem. W walce wieczoru gali KSW 94 mamy wielkiego faworyta.

Adrian Bartosiński i Andrzej Grzebyk zmierzą się 11 maja w walce wieczoru gali XTB KSW 94. Będzie to rewanżowe starcie zawodników. W pierwszym pojedynku górą był niepokonany „Bartos”.

Adrian Bartosiński zapowiada, że czuje w sobie sportową złość i zamierza udowodnić swą wyższość w rewanżowym starciu. Mistrz KSW jest wyjątkowo pewny siebie.

– Początkowo myślałem, że ten rewanż nie będzie mnie jakoś grzał, ale to się zmieniło. Czuję w sobie złość i chęć udowodnienia tego, że poprzednia wygrana nie była przypadkiem. Tym razem chciałbym wygrać szybciej i w jeszcze lepszym stylu. Chcę pokazać jak bardzo się zmieniłem przez ostatnie dwa lata i jakim zawodnikiem jestem dziś, w porównaniu do tego, kiedy mierzyliśmy się wcześniej. Chciałbym, żeby Andrzej to poczuł.

Bartos uważa, że rozwinął się jako zawodnik i chce to zademonstrować w okrągłej klatce podczas gali KSW 94.

– Pierwsza walka wyglądała tak, jak przewidywaliśmy, a to, że przyjąłem cios od Andrzeja wynikało z mojej nieuwagi. On dobrze wyprowadził, a ja przespałem. Nie powiem, że plan na tę walkę będzie zupełnie inny, ale myślę, że zobaczycie dużo fajnych, ciekawych myczków i elementów, w których się rozwinąłem. Nie miałem okazji pokazać tego niestety w ostatniej walce, ale zaufajcie mi, wynagrodzę to w Ergo Arenie.

Zapowiedzi mistrza kategorii półśredniej to jedno, a jak ten pojedynek oceniają bukmacherzy? W sieci pojawiły się już pierwsze kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali KSW 94 w Ergo Arenie.

Bukmacherzy widzą w Bartosińskim wielkiego faworyta. Kurs na zwycięstwo „Bartosa” wynosi 1.3. Andrzej Grzebyk wejdzie natomiast do klatki jako spory underdog.

Walkę Bartosiński vs Grzebyk 2 oraz wszystkie pozostałe pojedynki gali XTB KSW 94 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Adrian Bartosiński1.30FORTUNA
Andrzej Grzebyk3.55FORTUNA

Kto wygra rewanż Bartosiński czy Grzebyk?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments