bryce mitchell zastępstwo ufc 296

Bryce Mitchell wskoczył do rozpiski UFC 296. Amerykanin zmierzy się z Emmettem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 grudnia 2023

Bryce Mitchell wchodzi do rozpiski gali UFC 296 jako późne zastępstwo. Mitchell podjął wyzwanie i na gali w Las Vegas zmierzy się z Joshem Emmettem.

Kilka dni wstecz informowaliśmy was o tym, że Giga Chikadze doznał kontuzji i wypadł z walki z Joshem Emmettem na UFC 296. Amerykanin nawoływał o zastępstwo po tym jak dowiedział się o urazie Gruzina.

Okazuje się, że Emmett nie musiał długo czekać na to, aż pojawi się chętny na wejście do octagonu na gali w Las Vegas. Bryce Mitchell podjął rękawicę i 16 grudnia zmierzy się z doświadczonym rywalem.

Mitchell legitymuje się świetnym rekordem 16-1, a w organizacji UFC jego bilans wynosi siedem wygranych i jedna porażka. 29-letni zawodnik przegrał z Ilią Topurią jednak zdołał już się odbić po tej porażce notując wygraną nad Danem Ige.

38-letni Emmett przegrał dwie walki z rzędu. Najpierw uległ Yairowi Rodriguezowi w walce i o tymczasowy pas mistrzowski, a następnie musiał uznać wyższość Ilii Topurii. Walka z Mitchellem na UFC 296 może być zatem dla Josha ostatnią szansą na utrzymanie się w czołówce rankingu kategorii piórkowej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments