soldić one

Brutalny faul kończy debiut Soldica w ONE [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2022

W nocy z piątku na sobotę odbyła się gala ONE on PRIME 5, na której swój debiut w organizacji ONE zaliczył Roberto Soldić, były podwójny mistrz KSW. Wydarzenie odbyło się w SM Mall of Asia Arena w Manili na Filipinach.

Gale singapurskiej organizacji ONE to wydarzenia obfitujące w pojedynki rozgrywane na wszelkich możliwych zasadach. Podczas gali ONE on PRIME 5 mogliśmy zobaczyć starcia rangi mistrzowskiej w MMA, kickboxingu, grapplingu oraz muay thai! Znany z wieloletniej przygody z KSW Roberto Soldić zmierzył się z niepokonanym Dagestańczykiem Muradem Ramazanovem. Według nieoficjalnych informacji ten pojedynek miał być eliminatorem do walki o pas kategorii półśredniej (-77 kg).

Roberto rozpoczął pojedynek od kopnięć, których zdążył wyprowadzić kilka nim Ramazanov ruszył po nogę Chorwata. Przyparty do siatki „Robocop” w końcu padł na matę, jednak udało mu się wrócić do stójki. Niestety po chwili Dagestańczyk wyprowadził brutalne uderzenie kolanem, które trafiło w krocze Soldica. Sędzia Herb Dean natychmiast przerwał pojedynek. Roberto nie był w stanie kontynuować walki i szczerze mówiąc wcale mu się nie dziwimy. Walka została zakończona po 2 minutach i uznana za nieodbytą. Cios wyprowadzony przez Murada uznano za przypadkowy. Oglądając powtórkę momentu, w którym Ramazanov sfaulował byłego mistrza KSW warto skupić się na dźwięku, który poniósł się echem po całej arenie.

Ramazanov fauluje Soldica – walka uznana za nieodbytą!

Zostaw ocenę
0
0