Borys Mańkowski powraca do klatki na KSW 78. Bukmacherzy wskazali faworyta

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 09 stycznia 2023

Bukmacherzy wskazali faworyta w nadchodzącym pojedynku Borysa Mańkowskiego, do którego dojdzie na gali KSW 78 w Szczecinie.

Były mistrz stoczy swoją 34 zawodową walkę w karierze. Aktualnie jest po serii dwóch porażek, najpierw na KSW 66 po bliskim starciu przegrał z Marianem Ziółkowskim, a następnie podczas KSW 71 w górę powędrowała ręka Daniela Torresa. Obie walki zakończyły się jednogłośną decyzją.

Bukmacherzy wskazali faworyta

Tym razem „Diabeł Tasmański” zmierzy się z doświadczonym Valeriu Mirceą, który wejdzie do klatki 37 raz w karierze. Fighter z Mołdawii dla polskiej federacji bił się dwukrotnie. W debiucie na KSW 71 przegrał z Romanem Szymańskim, a w ostatnim starciu na listopadowej gali KSW 76 już w pierwszej odsłonie znokautował Gracjana Szadzińskiego.

Pojedynek byłego mistrza KSW, jak i inne gale federacji zobaczysz wyłącznie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt abonamentu to 34 zł, a oprócz gal KSW oglądać też wiele innych wydarzeń sportowych, filmy oraz seriale.

Mircea to niebezpieczny przeciwnik, który lubi kończyć walki przed czasem. Ma na swoim koncie 11 nokautów i 12 poddań. Tylko cztery pojedynki zwyciężył po decyzji sędziów. W znacznej większości starcia Mołdawianina kończyły się w pierwszej lub drugiej odsłonie.

Mimo, że Polak wejdzie do klatki po dwóch porażkach, to eksperci właśnie jego stawiają w roli faworyta. Sam Mańkowski po ogłoszeniu pojedynku zapowiedział – Wszystko z siebie do samego końca, to mogę zapewnić.

Kursy bukmacherskie na walkę Mańkowski vs Mircea

Całą galę KSW 78 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA! Na sam początek dostajesz także 20 zł bez depozytu.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, natomiast ostatni to maksymalnie aż 300 zł, które Fortuna zwróci ci w przypadku przegranej.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0