bonusy po ksw 87

Bonusy po KSW 87 – sporo wyróżnień po gali w Czechach [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 października 2023

Federacja KSW przyznała bonusy po gali KSW 87 w Trzyńcu. Po wydarzeniu w Czechach wręczono cztery bonusy. Dwa za nokaut wieczoru, oraz po jednym za poddanie oraz walkę wieczoru. Kto zgarnął bonusy po KSW 87?

Jacy zawodnicy zostali wyróżnieni bonusami za występy na gali KSW 87 w Trzyńcu? Federacja KSW postanowiła lekko rozszerzyć liczbę nagrodzonych fighterów i tym razem przyznano bonusy za nokaut wieczoru dwóm zawodnikom.

Dodatkowe wynagrodzenie za KO wieczoru zgarną Sahil Siraj i Darko Stosić. Sahil Siraj znokautował Ahmeda Abdulkadirova natomiast Darko Stosić ubił Michala Martinka. Oba nokauty były spektakularne, a przegrani długo podnosili się z maty.

Nagrodę za najlepsze poddanie wieczoru zgarnął Ukrainiec Oleksii Polishchuk natomiast tytuł walki wieczoru padł łupem Leo Brichty i Romana Szymańskiego.

Bonusy po gali KSW 87

  • Nokaut wieczoru – Sahil Siraj
  • Nokaut wieczoru – Darko Stosić
  • Poddanie wieczoru – Oleksii Polishchuk
  • Walka wieczoru – Leo Brichta vs. Roman Szymański

Gale najlepszej europejskiej organizacji możesz obstawić na stronie eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z promocji dla nowych graczy w skład której wchodzą trzy zakłady bez ryzyka. Obstaw galę KSW 88 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments