ksw 87 sahil siraj znokautował abdulkadirova video

KSW 87: Sahil Siraj potężnie znokautował Abdulkadirova! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

W trzeciej walce gali KSW 87 w Trzyńcu zmierzyli się Sahil Siraj i Ahmed Abdulkadirov. Pojedynek ten zakontraktowano w catchweight do 72 kilogramów. Dla Siraja był to drugi występ w klatce KSW natomiast Abdulkadirov debiutował w polskiej organizacji.

Sahil Siraj i Ahmed Abdulkadirov stoczyli pojedynek w catchweight do 72 kilogramów. Debiutujący w KSW reprezentant Austrii i Słowacji zaliczył małą wpadkę podczas ważenie przekraczając umowny limit o 600 gramów. W związku z niewypełnieniem zobowiązań kontraktowych Abdulkadirov odda 35% swojej pensji rywalowi.

Wszystkie pojedynki gali KSW 87 możesz obstawić na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się i obstaw KSW 87 tutaj.

KSW 87: Siraj vs. Abdulkadirov – relacja, wynik walki

Obaj zawodnicy zaczęli od wysokich kopnięć. Próba gilotyny ze strony Siraja. Zawodnicy wracają do stójki. Intensywny start. Abdulkadirov atakował backfistem i dwukrotnie bardzo obszernymi uderzeniami. Siraj atakuje kolanami i stara się wykorzystywać więcej techniki i sprytu. Mocny middle kick Sahila na korpus Ahmeda. Potężna wymiana cios za cios. Mocne lewe kopnięcie Siraja. Potężny lewy ze strony Ahmeda. Obaj zawodnicy atakują nie tylko główę, lecz również korpus oponenta, Abdulkadirov długimi prostymi natomiast Siraj kopnięciami. Sahil Siraj trafia świetną kombinacją ciosów prawy-lewy-prawy-lewy na dobicie i jest po walce! Ależ nokaut! Abdulkadirov padł na matę nieprzytomny.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments