Bonusy po KSW 79

Bonusy po gali KSW 79. Walka wieczoru oraz nokauty wieczoru [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 lutego 2023

Federacja KSW przyznała bonusy po gali KSW 79. Wyróżnień jest kilka, jednak z oczywistych względów zabrakło nagrody za poddanie wieczoru. Kto zatem zgarnął dodatkowe wynagrodzenie za doskonałe występy na KSW 79?

Brian Hooi otrzymał bonus za nokaut wieczoru. Zawodnik z Holandii znokautował Jivko Stoimenova najpierw przebijając się przez jego gardę w stójce, a następnie dobijając go ground and ponud. KSW 79: Brian Hooi nokautuje Stoimenova w 1. rundzie! [VIDEO].

Ramzan Jembiev także otrzymał bonus za nokaut wieczoru. Utalentowany Francuz ustrzelił wysokim kopnięciem Brazylijczyka Murilo Delfino. KSW 79: Ramzan Jembiev znokautował Murilo Delfino latającym kopnięciem! [VIDEO].

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Bonus za walkę wieczoru zdobyli Arkadiusz Wrzosek i Tomas Mozny. Niesamowity pojedynek ze zwrotem akcji w trzeciej rundzie sprawił, że fani w Libercu wstali z miejsc i nagrodzili brawami obu zawodników.

Bonusy po gali KSW 79

Zostaw ocenę
0
0