jan błachowicz przed walką wrzosek vs szpilka ksw 94

Błachowicz przed walką Wrzosek vs. Szpilka: „Nigdy nie walczyłem z kimś kto bił mocniej”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2024

Jan Błachowicz odniósł się do zestawienia Arkadiusz Wrzosek vs. Artur Szpilka. Do walki kickboksera z bokserem dojdzie 11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie.

Jan Błachowicz to były mistrz KSW i UFC w kategorii półciężkiej. Błachowicz przeszedł w weekend operację drugiego barku i aktualnie skupia się na rehabilitacji i powrocie do pełni sił. Później Janek rozpocznie przygotowania do kolejnej walki w najlepszej lidze MMA na świecie.

Jan Błachowicz wypowiedział się na temat nadchodzącej walki Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Błachowicz był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce.

Janek zwrócił uwagę na fakt, że obaj zawodnicy mają różny styl bazowy. Błachowicz przewiduje także, że walka wcale nie musi toczyć się wyłącznie w stójce.

– Pytanie, kto lepiej wykorzysta swój styl bazowy. Może się to skończyć w parterze, zobaczymy.

Janek mocno docenia umiejętności bokserskie i siłę ciosu Artura Szpilki. Cieszynianin przyznał, że nigdy nie walczył z kimś kto bije tak mocno jak „Szpila”:

Jednak ten boks Artura naprawdę jest… Ja nigdy nie sparowałem, nawet nie walczyłem z kimś, kto bił mocniej, jeśli chodzi o ręce.

Walkę Wrzosek – Szpilka, oraz całą galę KSW 94 możecie obstawić na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Arkadiusz Wrzosek1.32FORTUNA
Artur Szpilka3.40FORTUNA

Kto wygra walkę Wrzosek vs Szpilka?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments