bellator 300 yagshimuradov rozbił różańskiego potężne rozcięcie polaka

Bellator 300: Yagshimuradov rozbił Różańskiego. Głębokie rozcięcie na czole Polaka.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 października 2023

Maciej Różański walczył w karcie wstępnej gali Bellator 300. Polak mierzył się z Dovletdzhanem Yagshimuradovem. Starcie Berserkera z zawodnikiem z Turkmenistanu zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Jaki był wynik walki Różański vs. Yagshimuradov?

Pojedynek Maciej Różański vs. Dovletdzhan Yagshimuradov wchodził w skład karty wstępnej gali Bellator 300. Jubileuszowe wydarzenie w San Diego miało zostać okraszone czterema walkami mistrzowskimi jednak w ostatnim tygodniu z eventu wypadł pojedynek o pas Bellatora w kategorii ciężkiej.

Zmiany w rozpisce nie wpłynęły jednak na układ starć w prelimsach. Reprezentant Berserkers Team wystąpił w piątej walce karty wstępnej. Rywalem Polaka był mocny „Wolfhound” z Turkmenistanu. Jaki był wynik walki Różański vs. Yagshimuradov?

Bellator 300: Różański vs. Yagshimuradov – relacja, wynik walki

Yagshimuradov stara się atakowac kopnięciami natomiast Polak próbuje skrócić dystans. Zawodnik z Turkmenistanu wydaje się być bardziej mobilny na nogach i szybszy. Dwa mocne ciosy Dovletdzhana. Reprezentant Berserkers Team musi zamknąć rywala na siatce w przeciwnym wypadku będzie w opałach. Kolejny mocny obszerny cios Yagshimuradova. Polak trafia prostym na co „Wolfhound” odpowiada lewym hakiem. Różański zachwiał się na nogach. Mocny low kick Turkmena. Yagshimuradov wystrzelił potężnym podbródkowym. Ładne proste Dovletdzhana. Yagshimuradov idzie po nogi „Spartana” jednak runda dobiega końca. 10:9 Yagshimuradov.

Bardzo dobry atak Polaka na początku drugiej rundy. Różański trafił i cios Berserkera wstrząsnął głową rywala. Niestety później „Spartan” zapędził się w atakach do Yagshimuradov skrzętnie wykorzystał by przenieść walkę na matę. Dovletdzhan pracuje z góry natomiast Maciej stara się skręcać, odpychać rywala i wyjść z opresji. Mocny cios Yagshimuradova z góry. Reprezentant Berserkers Team dał radę wstać pod siatką. Dobry middle kick Polaka. Po stronie reprezentanta Turkmenistanu są jednak wszystkie statystyki i Różański będzie musiał skończyć walkę przed czasem w trzeciej rundzie jeśli chce wygrać ten pojedynek. Runda 10:9 Yagshimuradov.

Yagshimuradov rozpoczyna trzecią odsłonę od celnych ciosów. Dovletdzhan zaatakował także Polaka high kickiem. Niestety Turkmen wyniósł Macieja w górę i rzucił nim o matę. Teraz Berserker jest w naprawdę trudnej sytuacji, musi zrobić wszystko, aby wstać lub spróbować poddać oponenta walcząc z pleców. Różański trafia upkickiem, ale Yagshimuradov parł do przodu i opadł na naszego zawodnika będąc w dogodnej pozycji do kontynuowania ataków młotkami z góry. Yagshimuradov atakuje łokciami. W końcówce walki oponent rozciął skórę na głowie Polaka.

Dovletdzhan Yagshimuradov pokonał Macieja Różańskiego po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments