bellator 300 gdzie oglądać darmowa transmisja różański yagshimuradov

Bellator 300 – gdzie oglądać? Darmowa transmisja z walk Różański vs. Yagshimuradov, Trabelsi vs. Franklin!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 października 2023

Gala Bellator 300 odbędzie się w niedzielę 8 października w San Diego. Gdzie oglądać to wydarzenie? Podpowiadamy gdzie będzie dostępna darmowa transmisja z walk Różański vs. Yagshimuradov i Trabelsi vs. Franklin.

Czas na wielkie emocje związane z kolejnym dużym eventem organizacji Bellator. W nocy z soboty 7 października na niedzielę 8 października w San Diego odbędzie się jubileuszowa gala Bellator 300. Podczas tego wydarzenia kolejną walkę w klatce Bellatora stoczy Maciej Różański, a debiut na amerykańskiej ziemi zanotuje Slim Trabelsi.

Maciej Różański ma już na koncie jedną wygraną w klatce organizacji Bellator MMA. Niestety w swoim ostatnim występie „Spartan” zanotował porażkę na punkty. Reprezentant Berserkers Team zrobi wszystko by odkuć się po przegranej i pokonać Dovletdzhana Yagshimuradova. Różański może w San Diego liczyć na wsparcie mocnego narożnika, w którym będą Michał Materla i Wojciech Janusz.

Slim Trabelsi debiutuje w organizacji Bellator

Slim Trabelsi zadebiutuje w organizacji Bellator i zarazem stoczy swoją premierową walkę za oceanem. Trabelsi do tej pory walczył w Belgii, Holandii oraz Francji, a w pewnym momencie miał związać się umową z UFC.

Niestety pochodzący z Tunezji zawodnik ostatecznie nie trafił do organizacji prowadzonej przez Danę White’a jednak jak widać warto było być cierpliwym, gdyż po zawodnika klubu ANKOS MMA sięgnął Bellator. Slim zmierzy się z Davionem Franklinem, który ma na koncie aż siedem walk w organizacji Bellator. Amerykanin legitymuje się zawodowym rekordem 6-1.

Bellator 300 – graj bez ryzyka. Obstaw galę!

Nim przejdziemy do informacji na temat transmisji z gali Bellator 300 przypominamy, że całe wydarzenie możecie obstawić u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i skorzystać ze specjalnej promocji dla nowych użytkowników. Pełną listę kursów bukmacherskich na jubileuszowy event w San Diego znajdziecie poniżej.

bellator 300 bez ryzyka

Bellator 300 – gdzie oglądać? Darmowa transmisja

Darmowa transmisja z karty wstępnej gali Bellator 300 będzie dostępna na platformie youtube. W skład tej części gali wejdą pojedynki z udziałem zawodników Berserkers Team oraz ANKOS MMA. Transmisja rozpocznie się o 00:25 w niedzielę 8 października. Maciej Różański wejdzie do klatki około 1:30, w kolejnej walce w klatce zamelduje się Trabelsi.

Lokalizacja: San Diego, USA
Data: 8 października, niedziela
Liczba walk w karcie wstępnej: 13
Start transmisji: 00:25, niedziela 8 października
Start transmisji z walki Różańskiego: ok. 1:30, niedziela 8 października

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments