AWANTURA! Denis Załęcki pobił się z Labrygą w studiu Clout MMA! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 19 października 2023

Przez cały program Roast przed Clout MMA 2 zdawało się, że wszystko zakończy się w przyjaznej atmosferze. Nic bardziej mylnego! Do potężnej zadymy doszło na sam koniec.

Odbierz ponad 600 zł w bonusach na Clout MMA 2!

Już 28 października dojdzie do kolejnej gali Clout MMA, na której nie zabraknie też sportowych akcentów. Awizowany jest pojedynek Jerome’a Le Bannera z Dawidem Załęckim, a w walce wieczoru wystąpi syn tego drugiego. Popularny „Bad Boy” na zasadach boksu w małych rękawicach zmierzy się z Danielem Omielańczukiem.

Dzisiejszego wieczoru Denis Załęcki miał przyjemność spotkać się w programie Roast z klubowym kolegą swojego rywala. Denis Labryga długo zabiegał o walkę z Torunianinem i między panami niejednokrotnie dochodziło do utarczek słownych.

Tym razem wszystko wskazywało na to, iż freak fighterzy rozstaną się w pozytywnych relacjach. Labryga i Załęcki rozmawiali w niemal koleżeński sposób do samego końca… Wówczas jednak wywołany został temat nagrywania filmiku z policjantami. Od słowa do słowa jeden Denis przypomniał drugiemu, iż ten trenował z Kamilem Mindą, który jest żandarmem. Po tym padło jeszcze kilka mocno niecenzuralnych określeń, co zakończyło się potężną awanturą, którą obejrzeć możecie poniżej.

Kursy na walkę Denis vs Omielańczuk

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw i Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.30eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki2.92eFortuna.pl
Zostaw ocenę
2
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments