artur ostaszewski ostro atakuje komisję przed ksw 93 rak sportu

Artur Ostaszewski ostro atakuje komisję przed galą KSW 93: „Sporo utrudnień. Rak sportu”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 kwietnia 2024

Artur Ostaszewski manager grupy Shocker MMA Solutions ostro zaatakował komisję sportową we Francji. Zdaniem managera Mariana Ziółkowskiego praca i zachowanie komisarzy to rak sportu.

Marian Ziółkowski powróci do okrągłej klatki federacji KSW na gali w Paryżu. We Francji przebywa także manager Artur Ostaszewski, który skrytykował pracę komisji sportowej.

Zdaniem założyciela i głównego managera grupy Shocker MMA Solutions francuscy komisarze robią zawodnikom i ich teamom pod górkę. Ostaszewski w ostrych słowach zaatakował komisję:

J**** związki/komisje – podtrzymuję! Sporo utrudnień i głupot dzięki tym instytucjom, przy okazji KSW Paris przechodzę, ale tylko mogę się domyślać ile „się naszarpali” organizatorzy. Oby nigdy nie weszło coś takiego na nasz rynek MMA. Rak sportu.

W wywiadzie dla InTheCage, Marian Ziółkowski były mistrz federacji KSW ujawnił, że komisja sportowa domagała się wyników wielu badań, które nie mają żadnego związku z przechodzeniem testów antydopingowych.

– Było sporo badań, więcej niż zwykle, chyba o to mu chodziło. Zazwyczaj tylu badań przed walką nie mamy, KSW nie wymaga aż tyle. Tutaj robiłem rezonans – MRI głowy. EKG serca.

Przypominamy, że pojedynek Ziółkowski – Varela możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

KURSYTYPYBUKMACHER
Marian Ziółkowski1.32FORTUNA
Wilson Varela3.40FORTUNA
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments