POLSKIE MMA

Armia Fight Night 7 – trailer gali, teasery walk + informacje

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Trailer gali Armia Fight Night 7 oraz video zapowiedzi kilku pojedynków i informacje na temat kolejnych zestawień dodanych do rozpiski wydarzenia.

Ioannis Palaiologos (16-9-1, 9 KO, 3 SUB) ponownie zamelduje się w klatce organizacji Armia Fight Night. Podczas 7. edycji zmierzy się z powracającym do startów, głodnym zwycięstwa oraz sportowych wyzwań szeregowym Piotr Wawrzyniak (7-4, 4 KO).

Palaiologos miał już okazję zaprezentować się fanom Armia Fight Night. Na gali z numerem czwartym zawiesił poprzeczkę niezwykle wysoko aktualnemu mistrzowi AFN Tomasz Jakubiec.
Po trzech niezwykle ciekawych odsłonach ostatecznie to polski zawodnik mógł cieszyć się z wygranej. Na Greka porażka podziałała niezwykle motywująco, kolejny swój pojedynek zwyciężył przed czasem i teraz powraca do naszej organizacji.

Reprezentant Czerwony SmokPiotr Wawrzyniak z ostatnich sześciu pojedynków czterokrotnie wychodził zwycięsko.
Warto przypomnieć niezwykle ciekawą walkę w organizacji KSW z Łukaszem Bieńkowski. Teraz powraca po przerwie, od razu w walce z niezwykle mocnym rywalem.

Kto będzie górą w Lublinie? Grek, który w przeszłości korzystał w przygotowaniach z pomocy Alexandera Gustafssona czy Ilira Latifiego w klubie AllStars Training Center? A może polski zawodnik, który może liczyć na wsparcie m.in. Borysa Mańkowskiego czy Mateusza Gamrota na macie teamu Czerwony Smok w Poznaniu?

Czekamy na rozwiązanie 5 października w Lublinie

Kiedy dostałem szansę odbycia służby w Polsce, nawet przez moment się nie zastanawiałem. Byłem fanem polskiego MMA. Od kolegów z jednostek słyszałem o Armia Fight Night. W przeszłości miałem też okazję odwiedzić wasz kraj. Spotkałem się wtedy z Filipem Bątkowskim i powiedziałem, że jestem fanem polskiego MMA – mówi Alvin Williams.

🔥 Już za 14 dni odbędzie się Bogdanka Armia Fight Night 7 🔥To będzie wyjątkowa jubileuszowa gala!Bilety dostępne są tutaj: https://bit.ly/2lYf2uWStacjonarnie możecie je kupić we wszystkich Empikach i sklepach Media Markt. 🔥Sponsor tytularny – > LW BogdankaSponsor strategiczny – > Firma PlastiXalApis Salony Wyposażenia Łazienek i WnętrzKGH PolskaCentrum Mundurowe WPHBLACK ENERGY DRINKOkna PagenLEONE PolskaTakushi SushiSztuka Piękna Magdalena Konieczny18 Dywizja ZmechanizowanaMiasto LublinSmaczny Box CateringPitbull West Coast Hotel AGIT Congress & SPA

Gepostet von ARMIA FIGHT NIGHT am Sonntag, 22. September 2019

W klatce AFN zaprezentują się znani już naszym fanom : niepokonany Mansur Azhiev oraz Adrian Kępa który podczas ostatniej gali pokazał co to znaczy prawdziwy charakter do walki 👏Młody wilk, czy doświadczony Adrian Kępa fighter-mmaNa kogo stawiacie?Sprawdźcie filmik z ich przygotowań do walki!Bilety dostępne są tutaj: https://bit.ly/2lYf2uWStacjonarnie możecie je kupić we wszystkich Empikach i sklepach Media Markt. 🔥Sponsor tytularny – > LW BogdankaSponsor strategiczny – > Firma PlastiXalApis Salony Wyposażenia Łazienek i WnętrzKGH PolskaCentrum Mundurowe WPHBLACK ENERGY DRINKOkna PagenLEONE PolskaTakushi SushiSztuka Piękna Magdalena Konieczny18 Dywizja ZmechanizowanaMiasto LublinSmaczny Box CateringIron Horse Series

Gepostet von ARMIA FIGHT NIGHT am Samstag, 21. September 2019

🔥Odkrywamy kolejną kartę 🔥5 pażdziernika podczas Bogdanka Armia Fight Night 7 zawalczą: Walczący w szeregach Armia…

Gepostet von ARMIA FIGHT NIGHT am Freitag, 20. September 2019

🔥 5 października podczas Bogdanka Armia Fight Night 7 w kat. 66 kg Giorgi Esiava Zawodnik MMA zmierzy się z Yurii…

Gepostet von ARMIA FIGHT NIGHT am Donnerstag, 19. September 2019

Podczas Bogdanka Armia Fight Night 7 swoją walkę odbędzie Alvin "Mieko" Williams – Amerykański żołnierz odbywający również służbę w Naszym Kraju. Sprawdźcie jak przygotowuje się do swojej walki. Jego przeciwnikiem będzie Adrian Kurek.Nie możecie tego przegapić.Sponsor tytularny: LW BogdankaSponsor strategiczny: Firma PlastiXalApis Salony Wyposażenia Łazienek i Wnętrzbarbershop.zone Piotr ChrapustaKGH PolskaCentrum Mundurowe WPHBLACK ENERGY DRINKCentrum Medyczne MMLOkna PagenLEONE PolskaTakushi SushiStół i WółSztuka Piękna Magdalena Konieczny18 Dywizja ZmechanizowanaMiasto Lublin

Gepostet von ARMIA FIGHT NIGHT am Mittwoch, 18. September 2019

🔥‼️ Odsłaniamy kolejną kartę ‼️🔥Już 5 października podczas Bogdanka Armia Fight Night 7 na zasadach K1, w kat. 75 kg…

Gepostet von ARMIA FIGHT NIGHT am Mittwoch, 18. September 2019

‼️ Odkrywamy kolejną kartę – tym razem wyjątkowo piękną ‼️‼️ 5 października podczas Bogdanka Armia Fight Night 7 w…

Gepostet von ARMIA FIGHT NIGHT am Dienstag, 17. September 2019

❗️ Weteran organizacji kontra były pretendent ❗️Na gali Bogdanka Armia Fight Night 7 Jacek Bednorz zmierzy się z…

Gepostet von ARMIA FIGHT NIGHT am Freitag, 13. September 2019