alexsandre topuria brat ilii topurii podpisał kontrakt z ufc

Alexsandre Topuria, brat Ilii Topurii podpisał kontrakt z UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 listopada 2023

W trakcie długiej historii organizacji UFC wielokrotnie zdarzało się, że jej barwy reprezentowali bracia. Ilia Topuria przekazał informację, że jego brat Alexsandre Topuria podpisał kontrakt z UFC.

Alexsandre Topuria to brat Ilii Topurii, czyli aktualnego pretendenta do pasa mistrzowskiego UFC w kategorii piórkowej. To właśnie sam Ilia poinformował o tym, że jego starszy brat związał się umową z najlepszą ligą MMA na świecie.

„El Conquistador” do tej pory stoczył sześć zawodowych walk z czego pięć wygrał. Wszystkie wygrane pojedynki skończył przed czasem. Gruzin walczył do tej pory wyłącznie w Hiszpanii, gdzie od lat mieszka cała rodzina Topurii.

Alexsandre Topuria jest zawodnikiem, który przez większość kariery bił się w nietypowym limicie do 139 funtów. Balansuje on zatem pomiędzy kategoriami kogucią, a piórkową i na ten moment nie wiadomo w której dywizji będzie walczył w UFC.

Znamy datę debiutu zawodnika, który wejdzie do octagonu w marcu 2023 roku. Taką informację przekazał jego brat Ilia Topuria, który jest pretendentem do pasa UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments