Alexander Volkanovski przed walką z Yairem Rodriguezem UFC

Alexander Volkanovski: „Jest tylko jeden sposób na to by mnie pokonać”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lipca 2023

Alexander Volkanovski był jednym z gości w programie MMA Hour. Mistrz kategorii piórkowej rozmawiał nie tylko o nadchodzącej walce z Yairem Rodriguezem, lecz także sam podjął temat tego, że jego zdaniem jest tylko jeden sposób na to by mógł przegrać z zawodnikiem kategorii piórkowej.

Alexander Volkanovski na gali UFC 290 zmierzy się z Yairem Rodriguezem. Starcie Volka z „Panterą” będzie pojedynkiem, w którym dojdzie od unifikacji pasów mistrzowskich kategorii piórkowej. Pełnoprawny mistrz zmierzy się bowiem z tymczasowym championem.

Co przed tym pojedynkiem powiedział Volkanovski? Alexander był gościem w programie MMA Hour, gdzie wypowiedział się nie tylko na temat najbliższej obrony, lecz także poruszył inny bardzo interesujący temat:

„Yair jest niebezpiecznym zawodnikiem. Myślę jednak, że ludzie zapomnieli o tym jak mądrym zawodnikiem jestem w klatce, jaką odpornością na ciosy i wytrzymałością dysponuję. Naprawdę jestem wszechstronnym zawodnikiem, mam wiele narzędzi i wiem jak i kiedy ich używać. Nie uważam się za wielki sportowy talent i powtarzam to przed każdą walką. Są inne rzeczy, które sprawiają, że jestem mistrzem. Dlatego nigdy nie powinniście mnie przekreślać. Dlatego uważam, że jest tylko jeden sposób na to by pokonał mnie zawodnik z mojej kategorii wagowej, stanie się to wtedy kiedy ktoś trafi mnie lucky punchem.”

Gdzie oglądać UFC 290?

Galę UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 9 lipca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 9 lipca.

Data: 9 lipca, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 00:00, niedziela 9 lipca
Start transmisji z karty głównej: 4:00, niedziela 9 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Alex Volkanovski na temat lucky puncha

Po chwili Volkanovski rozwinął myśl i wyjaśnił dlaczego użył zwrotu „lucky punch”:

„Powiedzenie szczęśliwy cios może być uznawane przez wielu za takie, którym nie okazuję szacunku temu, który mnie trafi jednak będę szczery i naprawdę nie widzę nikogo w kategorii piórkowej, który mógłby mnie w inny sposób pokonać. Dlatego jeśli zastanowić się nad tym głębiej i przejrzeć rywali to właśnie Yair Rodriguez jest zawodnikiem, który w tym stopniu mi zagraża, jest nieprzewidywalny. Czy mogę zatem wejść do octagonu i sprawić, że będzie to wyglądało na łatwą robotę. Tak mogę to zrobić. Czy to oznacza, że Rodriguez nie stanowi dla mnie zagrożenia? Przeciwnie, jest bardzo niebezpieczny, dlatego właśnie tak dobrze przygotowałem się do tej walki by wejść do octagonu i pokazać mu, że jestem lepszy.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments