Bartosiński o walce z Romanowskim

Adrian Bartosiński o potencjalnej walce o drugi pas: „Chętnie wybiorę się po pas 84…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2023

Adrian Bartosiński na gali KSW 81 bardzo szybko znokautował Artura Szczepaniaka. Popularny „Bartos” zdobył tytuł mistrzowski KSW w kategorii półśredniej. Paulina Klimek, reporterka federacji KSW zapytała Adriana o to czy myśli o ewentualnym pojedynku z Tomaszem Romanowskim jeśli ten zdobędzie pas kategorii średniej.

Adrian Bartosiński znokautował Artura Szczepaniaka w pierwszej rundzie na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Bartosiński wywalczył dzięki temu pas mistrzowski. Efektowny nokaut z main eventu znajdziecie tutaj. KSW 81: Adrian Bartosiński potężną bombą posyła Artura Szczepaniaka na deski! [VIDEO]

Adrian Bartosiński i Tomasz Romanowski mieli spotkać się w finale programu Only One – Tylko Jeden. W przeszłości do tego starcia nie udało się doprowadzić przez wzgląd na kontuzje i problemy zdrowotne. Teraz Adrian Bartosiński wywalczył pas mistrzowski kategorii półśredniej natomiast Tomasz Romanowski na gali KSW Colosseum 2 stanie przed szansą wywalczenia trofeum dywizji średniej.

Paulina Klimek reporterka federacji KSW postanowiła zapytać „Bartosa” o to czy myśli o tym by wreszcie zmierzyć się z „Tommym” i że mogłaby to być dla niego walka o drugi pas mistrzowski. Oto co na ten temat powiedział Adrian.

„Wiesz co bardziej, prędzej ja bym poszedł do 84, zróbmy tak żeby było pewne z wagą. Ale nie wybieram się narazie niestety, no niestety-stety bo Paweł Pawlak ma pas do zdobycia w kategorii średniej. Niech zwojuje swoje, a ja potem chętnie wybiorę się po pas 84 jak będzie taka potrzeba, ale na tę chwilę tak jak mówię Paweł ma swoje marzenia i cele i ja nie będę mu na pewno w tym przeszkadzał.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments