pfl utalentowani

10 największych młodych talentów w PFL [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 stycznia 2023

Rosnąca w siłę organizacja PFL opublikowała specjalny materiał video dedykowany 10 najbardziej utalentowanym młodym zawodnikom, którzy walczą na galach PFL. W skład zestawienia wchodzą zawodnicy i zawodniczki mający maksymalnie 25 lat. Jest to dobry moment na tego typu promocję młodych talentów ponieważ ludzie niezwiązani z MMA wyszykują nowych informacji na temat PFL po tym jak do organizacji trafił Jake Paul.

Zacznijmy od Jake’a Paula, który 5 stycznia niespodziewanie ogłosił podpisanie umowy kontraktowej z PFL. Amerykanin, który rozpoczął karierę w boksie będzie od teraz toczył również walki w MMA. Oczywiście Jake Paul będzie występował na galach PFL sprzedawanych w systemie PPV z podtytułem: Super Fights.

Sama organizacja odbiega również znacząco od UFC czy Bellatora. PFL rozpoczyna bowiem każdy nowy rok od sezonu zasadniczego, gdzie zawodnicy otrzymują punkty do tabeli. Ci którzy kończą walki przed czasem otrzymują dodatkowe punkty, dzięki czemu później awansują do fazy play-off.

Na zakończenie roku odbywa się jedna wielka gala, na której rozgrywane są pojedynki rangi mistrzowskiej, a wszyscy zwycięzcy poza pasami zdobywają także czeki wysokości miliona dolarów.

Wróćmy jednak do głównego tematu czyli listy 10 najbardziej utalentowanych młodych zawodników walczących dla organizacji PFL. Poniżej prezentujemy pełne zestawienie wraz z rekordami, wiekiem zawodników oraz reprezentowanym przez nich krajem.

  1. Simeon Powell (7-0), 23 lata, Anglia
  2. Dakota Ditcheva (7-0), 24 lata, Anglia
  3. Dilano Taylor (10-3), 25 lat, USA
  4. Nathan Kelly (6-2), 25 lat, Irlandia
  5. Ali Taleb (8-0), 25 lat, Szwecja
  6. Josh O’Connor (2-0), 24 lata, Walia
  7. Chris Mixan (4-0), 24 lata, USA
  8. Aleksandrs Chizovs (10-1), 25 lat, Łotwa
  9. Alexei Pergande (2-0), 21 lat, USA
  10. Abigail Montes (3-2), 22 lata, Meksyk

10 największych młodych talentów w PFL

Zostaw ocenę
0
0