Romanowski Joniak KSW Colosseum 2

Zupełnie nowa walka otwarcia XTB KSW Colosseum 2! Poznaliśmy bohaterów pojedynku!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

Pech jednych jest szczęściem drugich. Tak najprościej można opisać sytuację przed galą XTB KSW Colosseum 2. Problemy zdrowotne Werllesona Martinsa sprawiły, że Jakub Wikłacz odmówił walki z nowym rywalem i ten pojedynek został odwołany. W konsekwencji federacja KSW postanowiła zaskoczyć fanów zupełnie nową walką otwarcia!

Informacje na temat odwołania walki Martins vs. Wikłacz znajdziecie w dedykowanym artykule. Martins niezdolny do walki. Wikłacz odmówił pojedynku z nowym rywalem! KSW zorganizuje inne zestawienie!

Federacja KSW postanowiła zaskoczyć fanów i zachować ilość 11 walk w rozpisce gali XTB KSW Colosseum 2. Przed momentem na oficjalnej ceremonii ważenia oficjalnie potwierdzono zupełnie nowy pojedynek dodany do karty walk w ostatniej chwili.

W catchweightcie do 74 kilogramów zmierzą się Sebastian Romanowski i Mariusz Joniak. Warto od razu wspomnieć, że ci zawodnicy już dwukrotnie byli ze sobą zestawieni jednak walka nigdy nie doszła do skutku.

Najpierw mieli stanąć oko w oko na gali FEN 40 w Ostródzie w czerwcu ubiegłego roku, a następnie mieli się zmierzyć w grudniu na gali FEN 43 w Szczecinie. Oba te pojedynki odwołano zatem jak widać do trzech razy sztuka.

Romanowski przegrał dwa ostatnie pojedynki natomiast Joniak ma na koncie sześć kolejnych zwycięstw. Starcie Romanowski vs. Joniak będzie nową walką otwarcia gali XTB KSW Colosseum 2.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

ksw colosseum 2 gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments