Znamy kursy na walkę Michała Materli. Bukmacherzy wskazali dużego faworyta main eventu KSW 78

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 08 stycznia 2023

Już niedługo do klatki powróci Michał Materla, który będzie miał szansę po raz kolejny zawalczyć przed własną publicznością w Szczecinie.

„Cipao” na gali KSW 78 stoczy swój 41 pojedynek w karierze. Powróci do klatki po ciężkim nokaucie z rąk Mariusza Pudzianowskiego, żeby w rodzinnym mieście przystąpić do rewanżowego starcia. Materla w main evencie wydarzenia zmierzy się z Kendallem Grovem.

Pojedynek legendy KSW, jak i inne gale federacji zobaczyć wyłącznie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt abonamentu to 34 zł, a oprócz gal KSW oglądać też wiele innych wydarzeń sportowych, filmy oraz seriale.

Znamy kursy na walkę Michała Materli

Zawodnicy po raz pierwszy walczyli w 2013 roku na KSW 23. Wówczas Polak bronił mistrzowskiego pasa kategorii średniej i zwyciężył z Amerykaninem po czterech odsłonach. Sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Materli.

Obaj zawodnicy biją się od 2003 roku i są blisko zakończenia sportowych karier. Grove powraca do klatki MMA po ponad 3,5 rocznej przerwie. Ostatni raz w klatce bił się na gali World Fighting Championship i pokonał przez poddanie Anthony’ego Ruiza.

Później mogliśmy oglądać go jedynie w starciu na gołe pięści. Podczas BKFC 12 zmierzył się Hectorem Lombardem. Już w pierwszej odsłonie Grove przegrał przez nokaut.

W oczach bukmacherów nie bez powodu Materla jest sporym faworytem. Przede wszystkim będzie walczył przed własną publicznością, a długa przerwa od walk w MMA może być dużym problemem dla przeciwnika.

Kursy bukmacherskie na walkę Materla vs Grove

Walkę Michała Materli, jak i całą galę KSW 78 obstawisz bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA! Na sam początek dostajesz także 20 zł bez depozytu.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, natomiast ostatni to maksymalnie aż 300 zł, które Fortuna zwróci ci w przypadku przegranej.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0