sedriques dumas zawodnik ufc aresztowany

Zawodnik organizacji UFC został aresztowany i przeprowadził streama z momentu zatrzymania [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lutego 2024

Sedriques Dumas kolejny raz popadł w konflikt z prawem. Zawodnik organizacji UFC został aresztowany i przeprowadził live streama z momentu zatrzymania.

Serdriques Dumas trafił do organizacji UFC przez program Dana White’s Contender Series. W ubiegłym roku przed debiutem zawodnika w najlepszej lidze MMA na świecie przygotowaliśmy dla was artykuł – Sedriques Dumas kolejny ananas w UFC. Lista wykroczeń długa i szeroka.

Zawodnik bywał w przeszłości zatrzymywany przez policjantów po tym jak pijany prowadził pojazd lub gdy pobił matkę swojego dziecka. Sedriques Dumas po raz kolejny został aresztowany.

Tym razem Sedriques Dumas najwyraźniej chciał się zabezpieczyć, gdyż przeprowadził live streama z momentu zatrzymania. Policjanci przedstawili sprawę następująco, otrzymali telefon od rzekomej partnerki Dumasa, która zgłosiła, że ten dobija się do drzwi i zachowuje się agresywnie.

Dumas plątał się w zeznaniach raz tłumacząc, że nie są już ze sobą, a innym razem mówiąc, że po prostu przechadzał się ulicą po to, aby się odstresować. Dumas pozostanie w areszcie do 5 marca.

Warto podkreślić, że Dumas ma zakontraktowaną walkę na 30 marca. Sedriques na gali UFC w Atlantic City ma zmierzyć się z Nursultonem Ruziboevem. Na ten moment nie wiadomo czy walka dojdzie do skutku.

Nagranie z momentem zatrzymania zawodnika możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments