Sedriques Dumas

Sedriques Dumas kolejny ananas w UFC. Lista wykroczeń długa i szeroka.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 lutego 2023

Sedriques Dumas zadebiutuje w organizacji UFC na gali UFC Vegas 71: Yan vs. Dvalishvili. Zawodnik trafił do najlepszej ligi MMA na świecie poprzez program Dana White’s Contender Series. No i tu pojawia się problem, czy nikt nie sprawdza przeszłości osób, które starają się wywalczyć kontrakt z najlepszą ligą MMA na świecie?

Sedriques Dumas może być niepokonanym zawodnikiem w zawodowym MMA, ale informacje, które wyszły na jaw na temat jego przeszłości na pewno chluby mu nie przynoszą.

Zawodnik z Pensacoli na Florydzie ma długą i szeroką listę wykroczeń, a zaczyna się ona od 2015 roku i nielegalnego przebywania na terenie szkoły, za które Dumasowi postawiono także zarzut napaści z bronią w ręku.

W styczniu 2016 roku Sedriques kiedy mundurowi starali się aresztować mężczyznę ten bronił się i odmawiał. Posiadając wyrok w zawieszeniu złamał go za co sąd nałożył mu kolejny wyrok w zawieszeniu. W kwietniu 2017 roku uznano go winnym przygotowaniu do włamania/kradzieży, a w kolejnych latach otworzono przeciw niemu kilka spraw związanych z pojazdami, wypadkami, a także prowadzeniem wehikułu będąc pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Co ciekawe ostatnie zarzuty postawiono mu po aresztowaniu w listopadzie 2022 roku, a termin rozprawy wyznaczono na 1 marca, czyli dziesięć dni przed… terminem debiutu w UFC.

To wszystko to nic w porównaniu z wykroczeniem jakiego Dumas dopuścił się w wigilię 2016 roku kiedy to według zeznań kobiety oraz postronnych świadków mężczyzna uderzył/pobił dziewczynę z którą mieszka, oraz z którą ma dziecko. W policyjnym raporcie wyraźnie zaznaczono, że kobieta miała zaczerwienione i opuchnięte okolice oka.

Lista wykroczeń pokazuje, że w UFC zamelduje się kolejny ananas, który jak widać po datach zatrzymań wcale nie zmienił się wraz z wiekiem, a wręcz przeciwnie wraz z biegnącym czasem dokładał kolejne wykroczenia do listy.

Zostaw ocenę
0
0